خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / دانلود اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش
دانلود اصلاحات دفترچه استخدامی اموزش و پرورش

دانلود اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

دانلود اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

 اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

%d8%a7%d8%b5%d9%84%d8%a7%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d9%81%d8%aa%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%b4

دانلود اصلاحات دفترچه ثبت نام در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵

به گزارش معلم ایرانی، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۷/۱۴ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می رساند با توجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش اصلاحات ذیل در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته است. لذا داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در این آزمون هستند با توجه به موارد ذیل می توانند حداکثر تا روز یکشنبه مورخ ۲۵/۷/۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. هم چنین داوطلبانی که قبلاً ثبت نام نموده اند با در نظر گرفتن توضیحات ذیل در صورت علاقه مندی می توانند تا تاریخ فوق با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

۱- اصلاحات مربوط به خوشه شغلی تربیت بدنی (کد ۲۶۰۵) :
– مقطع تحصیلی برای کد شغل محلهای ۱۵۱۴۹تا ۱۵۲۵۹ مربوط به رشته تحصیلی تربیت بدنی و علوم ورزشی – کلیه گرایشها (با کد ۳۰۲۸۰) فقط لیسانس و فوق لیسانس صحیح می باشد. به عبارت دیگر مقطع فوق دیپلم برای این کدشغل محلها حذف می گردد.
۲- اصلاحات مربوط به خوشه شغلی معارف اسلامی (کد۲۵۰۷) :
– رشته تحصیلی علوم قرآن و حدیث (کد ۳۲۲۰۱) با مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس به عنوان رشته تحصیلی مجاز برای کدشغل محلهای ۱۷۲۳۷ تا ۱۷۴۴۵ اضافه می گردد.
۳- اصلاحات مربوط به خوشه شغلی مشاوره (کد۲۶۰۶) :
– رشته تحصیلی مشاوره – کلیه گرایشها (کد ۳۲۴۱۷) با مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس به عنوان رشته تحصیلی مجاز برای کدشغل محلهای ۱۷۲۲۶ تا ۱۷۲۳۶ اضافه می گردد.
۴- اصلاحیات مربوط به خوشه شغلی هنرآموز ساخت و تولید (کد۲۵۹۲):
– برای کدشغل محلهای ۱۷۶۶۱ تا ۱۷۶۷۴ رشته های تحصیلی مجاز اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام حذف، و رشته های تحصیلی مهندسی مکانیک (کد۳۱۳۳۷) با مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید (کد۳۱۱۹۷) با مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس و مهندسی ماشین ابزار (کد ۳۲۴۱۸) با مقطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس به عنوان رشته های تحصیلی مجاز جایگزین می گردند.
۵- اصلاحیات مربوط به خوشه شغلی الکتروتکنیک (کد۲۵۲۸):
– رشته های تحصیلی مهندسی برق گرایش مخابرات (کد ۳۱۱۶۸) و مهندسی برق گرایش الکترونیک (کد ۳۱۷۱۲) از رشته های تحصیلی مجاز برایکدشغل محلهای ۱۴۴۹۱ تا ۱۴۵۸۱ حذف می گردد.
۶- اصلاحیات مربوط به خوشه شغلی آموزگاری (کد۲۵۱۷):
– در کد شغل محل های ۱۴۸۴۷ و ۱۴۸۴۸ و ۱۴۹۸۷ و ۱۴۹۹۱ و ۱۴۶۰۶ و ۱۴۶۰۷و ۱۴۶۱۵ و ۱۴۹۸۷ و ۱۴۷۸۰ ، جنسیت پذیرش به جنس زن اصلاح می گردد.
– در کد شغل محل های ۱۴۶۴۱ و ۱۴۶۴۴ و ۱۴۹۷۵، جنسیت پذیرش به جنس مرد اصلاح می گردد.
– در کد شغل محل ۱۴۷۴۳ ، تعداد پذیرش جنس زن به ۶ نفر اصلاح می گردد.
– در کد شغل محل ۱۴۹۲۴ ، تعداد پذیرش جنس زن به ۱ نفر اصلاح می گردد.
– کد شغل محل ۱۴۷۸۸ از فهرست پذیرش در دفترچه راهنما حذف می گردد.
۷- اصلاحیات مربوط به خوشه شغلی آموزگار استثنائی (کد۲۶۰۸):
– در کد شغل محل ۱۵۰۶۰، جنسیت پذیرش به زن و مرد اصلاح می گردد.
۸- اصلاحیات مربوط به خوشه شغلی کامپیوتر (کد۲۵۲۰):
– در کد شغل محل ۱۶۹۳۰، جنسیت پذیرش به زن و مرد اصلاح می گردد.
– در کد شغل محل ۱۶۹۴۵، جنسیت پذیرش به زن اصلاح می گردد.
۱۰- کلمه دانشگاه از ردیف ۳ و ۸ بند ۲۵ تقاضانامه ثبت نام (شرایط بومی بودن داوطلب) حذف می گردد.
۱۱- با توجه به بند ۷ شرایط و ضوابط دوره یکساله مهارت آموزی(مندرج در صفحه ۱۲ دفترچه راهنمای ثبت نام)، داوطلبان ملزم هستند رشته شغلی مورد نظر خود را با توجه به محل اموزش تعیین شده در پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به آدرس : http://cfu.ac.ir/moavenatamozeshi تعیین نمایند.

دانلود اصلاحات دفترچه استخدامی اموزش و پرورش

مطلب پیشنهادی

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت 1396

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶ | هزینه تمدید پاسپورت ۹۶

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶+ راهنماى دريافت و تمديد گذرنامه مدارک لازم برای تمدید …