خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / اعدام در ایلام امروز ۲ دی ۹۵ | عکس و فیلم اعدام در ایلام
اعدام در ایلام امروز

اعدام در ایلام امروز ۲ دی ۹۵ | عکس و فیلم اعدام در ایلام

اعدام در ایلام:حکم اعدام یک متجاوز به عنف در ایلام

امروز ۲ دی ۹۵ یک متهم به آدم‌ربایی، زورگیری، تهدید با سلاح گرم و سرد و تجاوز به عنف در چهار راه مقاومت شهر ایلام صبح امروز در ملاء عام اعدام شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان ایلام در محل اجرای حکم : متهم  به اتهام آدم‌ربایی، زورگیری، تهدید با سلاح گرم و سرد و تجاوز به عنف دستگیر شده بود و سوابق عدیده کیفری دیگری هم داشت که برای مثال می‌توان به چهار مورد چاقو  کشی اشاره کرد.

وی افزود: مطابق قانون به اتهام و جرائم این فرد در مراجع مختلف قضایی رسیدگی شد و بعد از اتمام مراحل دادرسی، حکم قطعی به دلیل تجاوز به عنف صادر و نهایی شد که امروز به اجرا درآمد.

شریفی حکم اعدام در ایلام خاطرنشان کرد: مشاهده چنین صحنه‌های قطعاً مطلوب نیست، اما اجرای این احکام در ملاء عام هشدار جدی به مجرمانی است که با بی‌اعتنایی به قانون و شرع مرتکب جنایت شنیع و منکراتی مثل لواط، زنا به عنف و جرائم خشن دیگر می‌شوند.وی اضافه کرد: امیدواریم جامعه با اجرای احکام الهی و قانون از حضور افراد ناسالم و تهدیدکننده امنیت پاک شود.

اعدام در ایلام در ملاء عام

دادستان عمومی و انقلاب استان ایلام به مخلان نظم و امنیت و مجرمان هشدار جدی داد و گفت: دستگاه قضایی استان با همکاری همه دستگاه‌های انتظامی و امنیتی بدون تعارف با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع می‌کند.شریفی تاکید کرد: امنیت مطالبه به‌حق مردم از دستگاه قضایی بوده و دادگستری استان در این راستا با کسی تعارف ندارد.

در پایان اجرای حکم اعدام این متجاوز به عنف، مردم با سر دادن شعار «دادگستری تشکر» و «نیروی انتظامی تشکر» ابراز رضایت خود را از برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت بیان کردند.

عکس و فیلم اعدام در ایلام

مطلب پیشنهادی

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو