خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ / امام حسین فحش میداد کدام مداح گفته
امام حسین فحش میدادامام حسین فحش میداد

امام حسین فحش میداد کدام مداح گفته

امام حسین فحش میداد

کدام مداح امام حسین فحش میداد

امام حسین فحش میدادامام حسین فحش میداد

امام حسین فحش میداد کدام مداح گفته

این مداح بی سواد جواب می دهد بله خود امام حسین (ع) هم فحش می داد.این سخن در ایام ماتم و سوگواری اباعبدالله بیان شد آیا مراجع و مدعیان دینداری این فیلم را ندیدند؟ چرا هیچ واکنشی از خود نشان ندادند؟ آیا حاج اکبر ناظم و حاج مرشد و آقای شجاعی اینگونه بودند؟ به کجا می رویم؟ چرا از هیچ جا صدایی بلند نشد؟
عصر خبر به نقل از ایسنا :یک استاد حوزه و دانشگاه در واکنش به اظهارات توهین آمیز یک مداح مشهور که شب گذشته از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، واکنش نشان داد
وی گفت:شنبه شب یک مداح با توهین و جسارت به ساحت اهل بیت عصمت و طهارات (ع) گفت «امام حسین (ع) هم فحش می داد».
آیت الله سیدعباس حسینی قائم مقامی گفت: قطعه فیلمی از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که باید به آن گریست. در این فیلم ساحت اهل بیت توسط یک مداح که بیش از ۴۰ سال است می شناسمش مورد جسارت قرار گرفت.

این بنده خدا فردی متدین و سرشناس و خالص است و خیلی از حرف هایی که به وی نسبت می دهند به او نمی چسبد اما به مفهوم واقعی کلمه، بی سواد است.در این فیلم مصاحبه گر به وی می گوید گاهی شما در جلسات خود انتقاد می کنید، که وی پاسخ می دهد بله، بعد از او می پرسد شما در جلسات خود فحش هم می دهید؟ این مداح بی سواد جواب می دهد بله خود امام حسین (ع) هم فحش می داد.این سخن در ایام ماتم و سوگواری اباعبدالله بیان شد آیا مراجع و مدعیان دینداری این فیلم را ندیدند؟ چرا هیچ واکنشی از خود نشان ندادند؟ آیا حاج اکبر ناظم و حاج مرشد و آقای شجاعی اینگونه بودند؟ به کجا می رویم؟ چرا از هیچ جا صدایی بلند نشد؟
وی ادامه داد: آیا اباعبدالله ناسزا می گفت و فحش می داد و حُر فرمانده لشکر یزید ناسزا نمی گفت؟ این تناقض چطور قابل توجیه است؟ حر چون در برابر امام ادب کرد اهل نجات شد و ارتقاء پیدا کرد؛ آن وقت امام حسین(ع) ناسزا می گفت؟ تصور این حرف هم سخت و شرم آور است. اگر بنده و امثال بنده نسبت به این توهین واکنش نشان ندهیم و اعتراض نکنیم لباسمان را باید آتش زد و امام زمان (عج) این کار را می کنند و با هیچ فردی مدعی هم شوخی ندارند.

حاج منصور ارضی در پاسخ به سوال  خبر ۲۰:۳۰ که گاهی شما در جلسات خود انتقاد شدید می کنید، که وی پاسخ می دهد بله، بعد از او می پرسد شما در جلسات خود فحش هم می دهید؟  جواب می دهد بله خود امام حسین (ع) هم فحش می داد.

مطلب پیشنهادی

زمان پیش بینی شده برای واریز سهام عدالت

زمان پیش بینی شده برای واریز سهام عدالت

مطلبی که در این روز ها بسیار در سطح جامعه بصورت اخبار داغ شده است …