خانه / فرهنگ و هنر / اخبار داغ هنرمندان / تاریخ فوت مرتضی پاشایی | چه روزی مرتضی پاشایی درگذشت
تاریخ فوت مرتضی پاشایی

تاریخ فوت مرتضی پاشایی | چه روزی مرتضی پاشایی درگذشت

تاریخ فوت مرتضی پاشایی چه روزی است

تاریخ درگذشت مرتضی پاشایی

تاریخ فوت مرتضی پاشایی

تاریخ فوت مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی متولد سال ۲۰ مرداد ۱۳۶۳ بود و در روز ۲۳ آبان ۱۳۹۳ فوت شد.سالگرد تولد و وفات مرتضی در ۲۳ آبان برگزار خواهد شد.

سالگرد مرتضی پاشایی

مراسم سالروز درگذشت مرتضی پاشایی ۲۲ آبان ماه در مسجد امیرالمومنین بلوار مرزداران برگزار شد.در این مراسم هنرمندانی چون محمد علیزاده، امیر تاجیک، روزبه نعمت الهی، شهرام شکوهی، مریم حیدرزاده حضور داشتند. علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم حضور یافته بود.

به دلیل ازدحام جمعیت، تردد در خیابان های اطراف مسجد امیرالمونین به سختی انجام می شد. دوست داران مرتضی پاشایی نیز از ساعاتی قبل از شروع برگزاری اولین سالگرد در گذشت مرتضی پاشایی، در اطراف محل برپایی مراسم حضور یافته بودند.

سیدجواد هاشمی که در این مراسم سخنرانی می کرد دقایقی درباره علل محبویت مرتضی پاشایی و خلق و خو و رفتار این هنرمند درگذشته سخن گفت.

اصرار به سلفی گرفتن برخی از حاضرین در این مراسم با هنرمندان، در دقایقی نظم برگزاری مراسم سالگرد را دچار مشکل کرد.

بر اساس این گزارش،مرتضی پاشایی مدت ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کرد که با تشدید بیماری از جمعه ۱۶ آبان ماه در بخش ICU بیمارستان بهمن بستری شد و سرانجام روز ۲۳ آبان دارفانی را وداع گفت.

مرتضی پاشایی (متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ بود. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. همچنین او موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرده بود.

سالگرد مرتضی پاشایی چه روزی است

مطلب پیشنهادی

درگذشت حسن جوهر

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵ | فوت حسن جوهر به علت ایست قلبی

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵  علت درگذشت حسن جوهر