خانه / مطالب و دانستنی ها / جالبترین / تزیین شب یلدا برای عروس | جدیدترین تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس
تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا برای عروس | جدیدترین تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس

تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا در سال ۹۵

تزیین شب یلدا برای عروس

تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس

شب یَلدا  یکی از قدیمی ترین مناسبت ها ایرانی است.مردم روزگاران دور و گذشته، که کشاورزی، بنیان زندگی آنان را تشکیل می‌داد و در طول سال با سپری شدن فصل‌ها و تضادهای طبیعی خوی داشتند، بر اثر تجربه و گذشت زمان توانستند کارها و فعالیت‌های خود را با گردش خورشید و تغییر فصول و بلندی و کوتاهی روز و شب و جهت و حرکت و قرار ستارگان تنظیم کنند.

معنی یلدا

«یلدا در لغت سربانی است » و چون شب یلدا را با میلاد حضرت عیسی هم زمان بود، از اين رو، بدين نام ناميده اند. بايد توجه داشت که جشن میلاد مسیح که در ۲۵ دسامبر است، طبق تخقیقات ، در اصل جشن ظهور میترا بوده که مسیحان در قرن چهارم میلادی آن را روز تولد حضرت عیسی قرار دادند.

با نزدیک شدن به شب یلدا و رسم و رسومات بی نظیر ایرانیان، چه خوب است که به بهانه یلدا هم که شده خانواده را دور هم جمع کنیم و با تزیین خود سفره ای رنگین خلق کنیم که همه از بزرگ و کوچک به وجد آمده و با خوردن میوه و سبزیجات رنگارنگ خانواده ای سالم و تندرست داشته باشیم. این روزها با استفاده از هنر دست و یا حتی در بعضی از کشورها توسط دستگاه های مخصوص، میوه ها و سبزیجات را به شکل های مختلفی طراحی می کنند که به طرز شگفت آوری خیره کننده است.

در این این پست جدیدترین مدل های از سفرهای تزیین شب یلدا برای عروس خانمها را مشاهده می کنید

تزیین شب یلدا برای عروس

جدیدترین تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس

عکس تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس

تزیین شب یلدا برای عروس

عکس تزیین شب یلدا ۹۵ برای عروس

مطلب پیشنهادی

بوئینگ ساخت کدام کشور است

بوئینگ ساخت کدام کشور است

بوئینگ ساخت کدام کشور است بوئینگ ساخت کجاست