خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / تعطیلی مدارس مشهد | ایا شنبه ۲۰ اذر مدارس مشهد تعطیل است
تعطیلی مدارس مشهد

تعطیلی مدارس مشهد | ایا شنبه ۲۰ اذر مدارس مشهد تعطیل است

تعطیلی مدارس مشهد ۲۰ اذر ۹۵

ایا شنبه دارس مشهد تعطیل است

تعطیلی مدارس مشهد

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد

درحالی است که از شب گذشته بارش شدید برف مشهد را کاملا سفیدپوش کرده و از صبح امروز شایعه هایی در مورد تعطیلی مدارس مشهد مطرح شد. با این حال هنوز از سوی مسئولان و اموزش و پرورش مشهد اظهار نظری در این مورد صورت نگرفته و بازی پابرجاست.

طبق بررسی آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی با گسترش سامانه سردو بارشی در سطح استان ، طی امروز (جمعه ) تا صبح فردا ضمن کاهش دما، شاهد بارش عمدتاً بصورت برف، وزش باد نسبتاً شدید ( پاره ای نقاط گاهی شدید ) ، تشکیل مه و کاهش دید و در محورهای کوهستانی کولاک برف خواهیم بود.

اطلاعیه جدید….

بارش برف از روز گذشته در شهرستان های مختلف استان مشهد آغاز شده و همچنان ادامه دارد. با توجه به تصاویر دوربین های نظارت تصویری این مرکز و آخرین گزارش های دریافتی از ادارات تابعه، بارش برف در شهرستان های باجگیران، درگز، مه ولات، مشهد و جاده های مشهد – سرخس و حوزه احمد آباد ادامه دارد. …
اداره آموزش و پرورش خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت بارش برف، برودت هوا، یخ‌زدگی سطح معابر و جاده‌ها مدارس ابتدایی فقط در نوبت صبح فردا شنبه بیستم آذر ماه در مناطق و شهرستان‌های: تربت جام، تاییاد، صالح آباد، فریمان، باخرز، زبرخان، کدکن، جلگه رخ، زاوه، رضویه، احمدآباد، طرقبه و شاندیز، تبادکان، نواحی هفت‌گانه مشهد تعطیل اعلام شد.

کلیه مقاطع مدارس استثنایی در مناطق ذکر شده تعطیل خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت 1396

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶ | هزینه تمدید پاسپورت ۹۶

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶+ راهنماى دريافت و تمديد گذرنامه مدارک لازم برای تمدید …