خانه / خبرهای جذاب و دست اول / خواننده م خ کیست | خواننده متجاوز به عنف کیست
خواننده م خ کیست

خواننده م خ کیست | خواننده متجاوز به عنف کیست

خواننده م خ متجاوز به عنف کیست

خواننده م خ کیست

دختر جوانی در دادگاه کیفری تهران از یک خواننده ای به اتهام آزار و اذیت و تجاوز به عنف شکایت کرد.این دختر جوان در شکایتش گفته چند ماه قبل عاشق صدای “م.خ” خواننده شدم.جزئیات خواننده م خ متجاوز به عنف در سایت جذاب ۹۸ مشاهد می کنید

دختر جوانی با مزاجعه به دادگاه کیفری شهر تهران از پسر خواننده ای به اتهام آزار و اذیت و تجاوز به عنف شکایت کرد.شاکی در شکایتش مدعی شد چند ماه قبل متوجه شدم عاشق صدای “م.خ” خواننده شدم. بعد از چند روز او را در خیابان دیدم و به او ابراز علاقه کردم.

چون تمامی آهنگ هایش در فضای مجازی بود و چندکار با خواننده های معروف خوانده بود، مطمئن شدم با او خوشبخت می شوم.دختر جوان ادامه داد، بعد از اینکه فکر کردم می توانم به او اطمینان کنم، پسر جوان به بهانه اینکه در خانه کار دارد،از من خواست با او تا در خانه شان بروم، دقایقی بعد او به بهانه ای من را به خانه برد و به زور مورد آزار و اذیت قرار داد.

با اعلام این شکایت بلافاصله “م.خ” برای ادای توضیح به دادگاه فراخوانده شد و در تحقیقات با رد ادعاهای دختر جوان، گفت: این دختر خودش به من ابراز علاقه کرده بود و من هیچگاه او را مورد آزار و اذیت قرار نداده ام. من با بسیاری از خوانندگان بزرگ کار مشترک داشته ام.

دختر جوان به دنبال سوء استفاده از شهرت من برای رسیدن به پول است.با اظهارات خواننده زیر زمینی، قضات دادگاه وارد شور شده و با رد ادعاهای دختر جوان، پسر خواننده را به اتهام رابطه نامشروع به شلاق،دو سال تبعید و ۵ سال محرومیت از کارهای فرهنگی محکوم کردند.

خواننده م خ کیست

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال پنچری

بازیگران سریال پنچری | داستان و اسامی بازیگران سریال پنچری و زمان پخش

بازیگران سریال پنچری داستان و  زمان پخش اسامی بازیگران سریال پنچری

2 دیدگاه

  1. مجید خراط‌ها خواننده ایرانی، ترانه‌سرا، نوازنده و آهنگساز موسیقی پاپ است.