خانه / خبرهای جذاب و دست اول / عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد المانی
عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد نامحرم

عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد المانی

عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد المانی

ماجرای عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد نامحرم

عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد نامحرم

عکس دست دادن معصومه ابتکار با مرد المانی

گزارشی از بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که در آن معصومه ابتکار در جریان سفر به آلمان با وزیر فدرال محیط زیست، حفظ طبیعت، ساختمان و ایمنی هسته‌ای این کشور دست می‌دهد.

واقعیت ماجرا دست دادن معصومه ابتکار با مرد المانی

رئیس سازمان محیط زیست کشورمان در آلمان با وزیر محیط زیست این کشور دست داده است؛ اما چهره مردانه وزیر آلمانی که یک زن است، بسیاری را به اشتباه انداخت!
ظهر پنجشنبه گزارشی از بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که در آن معصومه ابتکار در جریان سفر به آلمان با وزیر فدرال محیط زیست، حفظ طبیعت، ساختمان و ایمنی هسته‌ای این کشور دست می‌دهد.

پس از پخش این گزارش ویدئویی از آلمان، بسیاری از مردم و صفحات مجازی در شبکه‌های اجتماعی دچار شبهه شدند که آیا خانم ابتکار با یک مرد دست داده است؟
اما بر خلاف این گمانه‌زنی‌ها و تصورات، وزیر فدرال محیط زیست آلمان که ظاهری مردانه دارد، یک زن است و “باربارا هندریکس” نام دارد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشورمان روز گذشته برای امضای بیانیه مشترک همکاری‌های زیست محیطی، دیدار با مقامات، حضور در همایش اقتصادی و معرفی فرصت‌های همکاری با شرکت های صنعتی در زمینه محیط زیست به ویژه مدیریت پسماند و بازدید از کارخانه مدیریت پسماندهای پتروشیمی (BASF) و مؤسسه تغییرات آب و هوای آلمان (Potsdam) به برلین پایتخت آلمان سفر کرده است.

 

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال پنچری

بازیگران سریال پنچری | داستان و اسامی بازیگران سریال پنچری و زمان پخش

بازیگران سریال پنچری داستان و  زمان پخش اسامی بازیگران سریال پنچری