خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / سریال خانه بی پرنده | بازیگران و داستان سریال خانه بی پرنده
بازیگران سریال خانه بی پرنده

سریال خانه بی پرنده | بازیگران و داستان سریال خانه بی پرنده

سریال خانه بی پرنده + اسامی بازیگران

داستان سریال خانه بی پرنده

بازیگران سریال خانه بی پرنده

بازیگران سریال خانه بی پرنده

سریال «خانه بی‌پرنده» به کارگردانی کاظم معصومی با مضمونی اجتماعی را دستمایه کار قرار داده است، اما می‌توان لایه‌های مختلفی از ۸ سال دفاع مقدس را هم در آن دید. برای گروه فیلم و سریال شبکه تهران است.فیلمنامه این سریال را شعله شریعتی نوشته و محمدرضا چراغعلی هم کار آهنگسازی این اثر را به عهده داشته است.

خلاصه داستان :

دختری به نام زهرا در ۲ سالگی در آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران مفقود می‌شود. مفقود شدن این دختر، زندگی پدر و مادر او را سال‌ها تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. حاج‌عباس مودت و مرضیه پدر و مادر دختر در طول این سال‌ها به دنبال یافتن فرزند خود هستند، اما هر چه بیشتر تلاش می‌کنند، کمتر نتیجه می‌گیرند تا این‌که پس از ۲۷ سال ناگهان دخترشان پیدا می‌شود. اشتیاق این زوج برای مواجهه با دخترشان وصف‌ناپذیر است. با ورود دختر به خانه حاج‌عباس و مرضیه، زندگی این زوج سالخورده آرام آرام رنگ و بویی دیگر می‌گیرد.

اسامی بازیگران :
سریال تلویزیونی “خانه بی پرنده” با بازی سعید نیکپور، آهو خردمند، روناک یونسی، شهروز ابراهیمی، سامیه لک، اسماعیل خلج، محمد ابهری، جعفر دهقان، کاظم افرندنیا، صدرالدین حجازی، محمد حاتمی، کامران فیوضات، مینا نوروزی، سوگل طهماسبی، اکبر قدمی، حمیدرضا مرادی و فریدون محرابی محصول شبکه تهران است.

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو