خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / سریال همسایه ها | ساعت پخش سریال همسایه ها مهران غفوریان
سریال همسایه ها چه ساعتی پخش میشه

سریال همسایه ها | ساعت پخش سریال همسایه ها مهران غفوریان

سریال همسایه ها چه ساعتی پخش میشه

 ساعت پخش سریال همسایه ها مهران غفوریان

سریال همسایه ها چه ساعتی پخش میشه

سریال همسایه ها مهران غفوریان

زمان پخش : شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۳۰ تکرار : شنبه تا پنجشنبه ساعت: ۱۲:۱۰، ۱۶:۱۵ و ۲ بامداد

سریال همسایه ها از شنبه ۲۷ اذر از شبکه نسیم پخش می شود

سریال همسایه ها از شنبه ۱۳ آذر ماه شنبه تا پنجشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود، تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت ۱:۰۰ بامداد و بازپخش دوم آن حوالی ساعت ۱۲:۰۵ ظهر و تکرار سوم آن حوالی ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه ۲ سیما پخش می شود. جمعه ها ساعت ۲۳:۱۵ خلاصه هفتگی قسمت های گذشته آن پخش می شود.

بازیگران:

جواد رضویان، بهاره رهنما، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، حسین سلیمانی، شهین تسلیمی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، سمانه پاکدل، پوراندخت مهیمن، آذین رئوف، اصغر سمسارزاده و محمدرضا شیرخانلو و …

داستان سریال همسایه ها

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:میلاد و مادرش به تهران آمده اند و قرار است در ساختمان یاس دفتری برای پخش محصولات تولیدی شان اجاره کنند. دیگر اجاره نشینان ساختمان که مشاغلی همچون خدمات مجالس، وکالت، سایت خبری، ماهنامه و… دارند چون در ابتدا فکر می کنند مستاجران جدید قرار است جایگزین آنها شوند تلاش می کنند به نوعی خود را در ساختمان حفظ کنند، اما در نهایت، میلاد و مادرش در اتاقی روی پشت بام ساکن می شوند. ماجراهای همسایه های ساختمان یاس با ورود میلاد و مادرش شروع می شود.
سریال همسایه ها به کارگردانی مهران غفوریان است که با موضوع طنز برای پخش در شبکه دوم سیما در حال تهیه است. سریال طنز «هم سایه ها» از شنبه (۱۳ آذر ماه) برای مخاطبان پخش می شود.مهران غفوریان، سریال هم سایه ها را مدتی است کارگردانی می کند تا آن را برای شب های بلند پاییز و روز های آغازین ماه ربیع الاول آماده کند.

زمان پخش سریال طنز همسایه ها مهران غفوریان

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو