خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / سقوط هلی کوپتر در دریای خزر |عکس سقوط بالگرد اورژانس در جاده هراز
سقوط هلی کوپتر در دریای خزر

سقوط هلی کوپتر در دریای خزر |عکس سقوط بالگرد اورژانس در جاده هراز

سقوط هلی کوپتر در دریای خزر

سقوط بالگرد اورژانس در جاده هراز

%d8%b3%d9%82%d9%88%d8%b7-%d9%87%d9%84%db%8c-%da%a9%d9%88%d9%be%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b2%d8%b1

سقوط هلی کوپتر اورژانس

یک فروند هلی کوپتر اورژانس در دریای خزر سقوط کرد.سقوط بالگرد شرکت نفت خزر در دریای خزر منجر به کشته شدن ۵ سرنشین آن شد.این حادثه در نزدیکی سکوی نفتی ایران در دریای خزر روی داد.این بالگرد برای انتقال یکی از کارکنان نفت که دچار سکته قلبی شده بود به سکوی نفتی رفت اما در آغاز پرواز برگشت دچار حادثه شد و سقوط کرد.

يك تيم غواصي ، يك تيم عملياتي با آمبولانس از شهرستان بهشهر و يك فروند بالگرد امدادي جمعت هلال احمر به منطقه امير آباد اعزام شدند.تاکنون لاشه بالگرد و جسد ۲ سرنشین آن پیدا شده است.جسد هر پنج سرنشین بالگردی که صبح امروز در دریای خزر سقوط کرده بود، پیدا شده است.

جسد ۵ سرنشین حادثه سقوط بالگرد در دریای خزر کشف شد

فرماندار بهشهر گفت: جسد پنج سرنشین بالگرد سقوط کرده در دریای خزر پیدا شده است.

خالق سجادی اظهار داشت: جسد هر پنج سرنشین بالگردی که صبح امروز در دریای خزر سقوط کرده بود، پیدا شده است.

وی اظهار داشت: صبح امروز پس از اعلام اینکه یک مصدوم در سکوی نفتی نفت خزر در بهشهر وجود دارد یک فروند هلی کوپتر برای نجات این مصدوم به سکو اعزام شد که در همان دقایق اولیه در دریا سقوط کرد.

این دومین بالگردی است که سال جاری در مازندران سقوط می کند، اولین بالگرد مربوط به اورژانس مازندران بود که در جریان امدادرسانی در حوزه آمل براثر برخورد با سیم برق دچار سانحه و سقوط شده است.

مطلب پیشنهادی

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو