خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / سقوط هواپیما برزیل | سقوط هواپیما امروز بازیکنان برزیل
سقوط هواپیما برزیل

سقوط هواپیما برزیل | سقوط هواپیما امروز بازیکنان برزیل

سقوط هواپیما برزیل

سقوط هواپیما امروز بازیکنان برزیل

سقوط هواپیما برزیل

اخرین خبر از سقوط هواپیما برزیل

هواپیمای برزیل حامل بازیکنان یک تیم باشگاهی برزیل در کلمبیا سقوط کرد. این هواپیما حامل ۷۲ مسافر و ۹ خدمه بوده و در نزدیکی فرودگاه شهر مدلین در کلمبیا سقوط کرده است.

شبکه راشا تودی از احتمال زنده ماندن تعدادی از سرنشینان خبر داده است اما علت و نحوه سقوط هنوز مشخص نیست.
مقامات کلمبیایی می‌گویند که به آنها گفته شده این هواپیما ۷۲ سرنشین داشته داشته است بازیکنان تیم فوتبال «چاپه کوئنسه» از لیگ سری A برزیل مسافر این هواپیما بوده‌اند.شبکه راشا تودی از احتمال زنده ماندن ۷۲ سرنشین این هواپیماخبر داده است و علت سقوط هواپیما را نبودسوخت کافی اعلام کرده است.
طبق اخبار منتشر شده هواپیما با اتمام سوخت در آسمان کلمبیا با سقوط مواجه شده و بر اساس پیش بینی های اولیه هیچ کدام از مسافران این پرواز زنده نمانده اند. تیم فوتبال چاپه کوئنزه به عنوان نماینده برزیل در رقابت های باشگاهی آمریکای جنوبی با کاروانی ۳۴ نفره راهی کلمبیا بود که با سقوط هواپیما تمام اعضای این تیم جان خود را از دست دادند تا فوتبال سرزمین قهوه با شوک بزرگی مواجه شود.

بازیکن سابق صبا مسافران هواپیمای

فیلیپه ماچادو بازیکن برزیلی سابق تیم فوتبال صبای قم است که فصل گذشته در این تیم حضور داشته و شاگرد علی دایی بوده است. نام این بازیکن در لیست مسافران هواپیمایی است که در کلمبیا سقوط کرده است.

فیلم سقوط هواپیما امروز در کلمبیا

مطلب پیشنهادی

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو