خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / طرح اتو خدمت سایپا اسفند ۹۵ | اتو خدمات سایپا چیست
طرح اتو خدمت سایپا

طرح اتو خدمت سایپا اسفند ۹۵ | اتو خدمات سایپا چیست

طرح اتو سایپا چیست

طرح اتو خدمت سایپا اسفند ۹۵

شرکت خودرو سازی سایپا از یک طرح جدید پرده برداشت به قول شرکت در جهت حمایت از مشریان است.در این بخش از سایت جذاب ۹۸ طرح اتو خدمت سایپا را بررسی میکنیم.

در طرح اتو سود زیادی به مشتریان تعلق می‌گیرد و خود سایپا نیز این طرح را ظاهرا در جهت حمایت از مشتریان و افزایش فروش ارایه داده است. در این طرح خودرو‌های پراید، تیبا، برلیانس H200، آریو و سراتو (۱۶۰۰ و ۲۰۰۰) حضور دارند و برای هر کدام نیز مشتری می‌بایست در ابتدا مبلغی را بابت پیش پرداخت واریز نماید (اکثر پول خودرو) که این مبالغ در جدول بالا قابل مشاهده هستند.

در این طرح که به صورت تحویل سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه، یک ساله و دو ساله زمان بندی شده است، در زمان تحویل باقی پول دریافت می‌شود و در طول این مدت نیز سود روزشمار ۲۸ درصدی به پول پیش پرداخت شما واریز خواهد شد. سایپا سود این طرح را تحت عنوان هزینه سفر ارایه می‌دهد که تنها یک نام جهت تبلیغات بیشتر است.

البته امکان انصراف نیز وجود دارد که حتی در این صورت نیز سودی معادل ۲۸ درصد را دریافت خواهید کرد اما این سود از روز ثبت نام تا روز انصراف خواهد بود و سایپا نیز اعلام کرده است که پول (به همراه سود) مشتریان حداکثر یک ماه بعد از زمان انصراف به شماره حساب مشتری واریز خواهد شد و در این مدت یک ماهه سودی برای مشتری در نظر گرفته نمی‌شود. علاوه بر این امکان تغییر خودرو و تغییر زمان تحویل نیز وجود دارد.

دانلود pdf طرح

طرح اتو خدمت سایپا چیست

مطلب پیشنهادی

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت 1396

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶ | هزینه تمدید پاسپورت ۹۶

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶+ راهنماى دريافت و تمديد گذرنامه مدارک لازم برای تمدید …