خانه / فرهنگ و هنر / اخبار داغ هنرمندان / علی شادمان در میم مثل مادر | عکس و بیوگرافی علی شادمان
علی شادمان در میم مثل مادر

علی شادمان در میم مثل مادر | عکس و بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان در میم مثل مادر

عکس و بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان در میم مثل مادر

علی شادمان در میم فیلم سینمایی مثل مادر

علی شادمان را با بازی درخشانش در فیلم «میم مثل مادر » به یاد داریم كه با همان فیلم، نوید ظهور یك استعداد جدید در عرصه هنر را می‌داد.بهترین بازیگر کودک برای فیلم میم مثل مادر در سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم رشد.

سپس بازی درخشان او در نقش یك كودك معلول در « زمانی برای دوست داشتن » آنقدر نگاه‌ها را به خود خیره كرد كه نه‌تنها در داخل كشور، بلكه در جشنواره‌های بین‌المللی نیز جوایز متعددی را كسب كرد. او كه این روزها سریال «كیمیا » را در حال نمایش دارد، متولد ایلام است و به تازگی وارد ۲۰سالگی شده و از یك خانواده تحصیلكرده می‌آید.

بیوگرافی علی شادمان

محمدعلی شادمان متود سال ۱۳۷۵ در ایلام و کردتبار است.علی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم میم مثل مادر آغاز و همچنین در فیلمهای سینمایی صد سال به این سال‌ها،زمانی برای دوست داشتن و کلانتری غیرانتفاعی و سریال سرزمین کهن به ایفای نقش پرداخته است. او در سال ۹۲ در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی و در سال ۹۰ در فیلم رویای سینما به کارگردانی علی شاه‌حاتمی ایفای نقش کرده است. وی در جشنواره‌های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته است و در سال ۲۰۱۱ نیز برنده جایزه بهترین بازیگر نوجوان جهان شد. علی شادمان در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار نیز که سال ۱۳۹۴ از شبکه دوم سیما پخش شد ایفای نقش کرده است.

عکس علی شادمان در میم مثل مادر

 

مطلب پیشنهادی

درگذشت حسن جوهر

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵ | فوت حسن جوهر به علت ایست قلبی

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵  علت درگذشت حسن جوهر