خانه / خبرهای جذاب و دست اول / دانلود فیلم لحظه دستگیری امیر داعش در لبنان
دانلود فیلم لحظه دستگیری امیر داعش در لبنان

دانلود فیلم لحظه دستگیری امیر داعش در لبنان

دانلود فیلم دستگیری امیر داعش

فیلم لحظه دستگیری امیر داعش در لبنان

%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%84%d8%ad%d8%b8%d9%87-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d8%b9%d8%b4

دانلود فیلم لحظه دستگیری امیر داعش در لبنان

عماد یاسین امیر داعش در لبنان ظهر امروز در جریان عملیات نیروهای امنیتی این کشور در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه شناسایی و دستگیر شده است. وی در اعترافات خطرناکی که بخش هایی از آن توسط شبکه تلویزیونی “او تی وی” این کشور منتشر شده از قصد این گروه برای حداقل ۳ انفجار در بیروت، النبطیه (جنوب لبنان) و یکی از کلیساهای مسیحیان و همچنین ترور چند تن از شخصیت های سیاسی و نظامی لبنان خبر داده است.

سازمان اطلاعات و امنیت ارتش لبنان عماد یاسین را پس از ماه ها تعقیب و مراقبت در حین خروج از اردوگاه عین الحلوه دستگیر کرده اند. همزمان با آغاز بحران در سوریه، اردوگاه های آوارگان فلسطینی در لبنان نیز به عرصه تاخت و تاز گروه های تروریستی تکفیری مانند القاعده و داعش تبدیل شده است. دولت لبنان با هدف احترام به آوارگان فلسطینی اداره این اردوگاه ها را به خود انها واگذار کرده امری که موجب گسترش بی قانونی و صدور ناامنی ها به شهرهای نزدیک به این اردوگاه ها منجر شده است.

عماد یاسین یاسین متولد ۱۹۶۹ میلادی در اردوگاه آوارگان فلسطینی المية و مية در شهر صيدا است. وی در میان جریانات تکفیری به نام های ابو هشام وابو بكر و اخیرا عماد عقل نیز شناخته می شود.

وی دوره کودکی و نوجوانی و جوانی خود را در محله الطواری واقع در اردوگاه آوارگان فلسطینی عین الحلوه گذراند. وی در جوانی عضو گروه تروریستی تکفیری “عصبة الأنصار الاسلامية” وابسته به القاعده شده که در اردوگاه های فلسطینی نشین فعال بوده است. در سال گروهی تحت عنوان جندالشام را تشکل داد که در جریان اختلافات داخلی هدف ترور قرار گرفته و از نایه سینه، دست و پابشدت مجروح و تا ماه ها دور از انظار بسر می برد. آخرین سمت وی مسئول و امیر داعش در لبنان بوده است.

لحظه بازداشت «عماد یاسین» امیر داعش در اردوگاه «عین الحلوه» لبنان توسط نیروهای امنیتی را که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است

لینک دانلود

 

 

 

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال پنچری

بازیگران سریال پنچری | داستان و اسامی بازیگران سریال پنچری و زمان پخش

بازیگران سریال پنچری داستان و  زمان پخش اسامی بازیگران سریال پنچری