خانه / خبرهای جذاب و دست اول / قیمت بوگاتی ویرون در ایران
عکس بوگاتی ویرون ایران

قیمت بوگاتی ویرون در ایران

قیمت بوگاتی ویرون 

دانلود عکس بوگاتی ویرون در ایران

قیمت بوگاتی ویرون در ایران

قیمت بوگاتی ویرون در ایران

اخیرا اتوموبیلی وارد خیابان های پایتخت شده که نه محصولی از کمپانی پورشه است و نه مرسدس بنز. این اتوموبیل فرانسوی است و البته مهم ترین مسئله قیمتش است که بیش از حد معمول فراتر از قیمت پورشه و یا مرسدس بنز است. اما حدستان درباره قیمت این اتوموبیل چیست؟ ۵۰۰ میلیون؟ یک میلیارد تومان؟ دو میلیارد تومان؟ پاسخ ساده است. بسیار بالاتر از این حرف ها؛ ۶ میلیارد تومان ناقابل. بله، این عین حقیقت است. خودروی بوگاتی مدل ویرون که اخیرا وارد کشور شده است، چنین عددی قیمت گذاری شده است.

۶ میلیارد تومان یا به عبارتی عددی معادل درآمد سالانه ۳۷۵ خانواده ایرانی طبقه متوسط. به عبارتی خودرویی که یک فرد در یک روز با ۶ میلیارد تومان خریداری می کند به اندازه درآمد کل سال ۳۷۵ خانواده ایرانی است. اما داستان بوگاتی و سردرآوردنش از مملکت ما از کجا آغاز شد؟

این آغاز داستان گره خوردن بوگاتی و ایران بود تا اینکه این ماشین در شهر تهران نیز دیده شد. خبرگزاری فارس اولین بار با انتشار این مطلب مدعی شد که راننده بوگاتی دیده شده در تهران یکی از آقازاده های تهرانی بوده است. فارس اینطور نوشته بود:” د

ر خبرها آمده است خودروی «بوگاتی ویرون» از گرانقیمت‌ترین خودروهای جهان با ارزشی حدود ۶میلیارد تومان اخیرا با رانندگی یکی از آقازاده‌ها در حالی در تهران مشاهده شده که پلاک ۶۶ د ۶۶۶ ایران ۶۶ بر روی آن نصب بوده است.”

آقای راننده علاقه مند به عدد ۶ حتی تمی خاص نیز برای ماشینش در نظر گرفته بود که می توان آنرا “شیطان طور” قلمداد کرد. با توجه به صدور پلاک این خودرو که صدور قانونی آن، تقریبا غیرممکن است، هزینه صدور پلاک و مجوز ورود خودرو به کشور، با توجه به ممنوعیت قانونی استفاده از آن در ایران، از سوی مالک خودرو بیش از یک میلیارد تومان عنوان شده است.

عکس بوگاتی ویرون ایران

بوگاتی “ویرون” گرانقیمت ترین خودروی جهان محسوب می شود و ارزشی بیش از ۲ میلیون دلار دارد.

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال پنچری

بازیگران سریال پنچری | داستان و اسامی بازیگران سریال پنچری و زمان پخش

بازیگران سریال پنچری داستان و  زمان پخش اسامی بازیگران سریال پنچری