خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ ورزشی / خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی ۱۷ بهمن ۹۵ امروز | فیلم گلها و نتیجه
خلاصه بازی پرسپولیس امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی ۱۷ بهمن ۹۵ امروز | فیلم گلها و نتیجه

خلاصه بازی پرسپولیس با تراکتورسازی

نتیجه بازی پرسپولیس با تراکتورسازی امروز ۱۷ بهمن ۹۵

نتیجه بازی پرسپولیس امروز

خلاصه بازی پرسپولیس با تراکتورسازی ۱۷ بهمن ۹۵

پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته ۱۹ لیگ برتر جام خلیج فارس بعد از ظهر روز شنبه ۱۷ بهمن ۹۵ ساعت ۱۵:۰۰ دقیقه در استادیوم ازادی تهران به مصاف هم دیگر خواهند رفت.

نتیجه بازی قبل پرسپولیس:

بازی قبل پرسپولیس از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس روز شنبه ۹ بهمن ۹۵ با تیم صبای قم  در ورزشگاه یادگار امام برگزار شد و تیم پرسپولیس با گلهای حنیف عمران زاده و پنالتی رامین رضائیان به پیروزی رسید تا فاصله این تیم با تراکتور سازی تبریر به امتیاز ۶ افزایش یابد.

ترکیب پرسپولیس

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه و محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و مهدی طارمی

ترکیب تراکتور سازی تبریز

در صورتی که تراکتورسازی نتواند مقابل پرسپولیس به عالیشاه، نوراللهی و بیگ‌زاده بازی دهد، امیر قلعه‌نویی ترکیبی عجیب را به زمین خواهد فرستاد.

به عبارت بهتر تراکتورسازی ۹ بازیکن اصلی خود را در مسابقه با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت و در چنین شرایطی ترکیب عجیبی را از این تیم باید شاهد باشیم. به غیر از بازیکنانی که نامشان برده شد و احتمالا در بازی با پرسپولیس غایب هستند، ۱۶ بازیکن دیگر برای سرخ‌پوشان تبریزی باقی خواهند ماند.

محمدرضا اخباری، فرزین گروسیان، محمدامین بهرامی، محسن بنگر، سعید آقایی، عارف آغاسی، علی طاهران، امیرنصرآزادانی، محمد نوری، کرار جاسم، محمد ابراهیمی، لوسیانو ادینیو، فرزاد حاتمی، فاخر تهامی، محمدرضا مهدی‌زاده و علی پاپی نفراتی هستند که می‌توانند در لیست تراکتورسازی قرار بگیرند. در این لیست البته ۳ نفر دروازه‌بان هستند و ۵ بازیکن نیز در رده امید بازی می‌کنند. به عبارت بهتر تراکتورسازی فقط ۸ بازیکن بزرگسال و اصلی خود را مقابل پرسپولیس خواهد داشت.

نتیجه بازی

پرسپولیس ۳ ـ تراکتورسازی ۰؛سه گل پرسپولیس در این بازی توسط مهدی طارمی(۲)، رامین رضائیان(۲۳) و وحید امیری (۶۴) به ثمر رسید تا پرسپولیس با ۴۷ امتیاز سلطه‌ای استثنایی به صدرجدول لیگ داشته باشد.

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس

 

مطلب پیشنهادی

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم 9 دی 95 امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز | فیلم بازی پرسپولیس و صبای قم

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم