خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو
پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

ساختمان پلاسکو در تهران در پی آتش سوزی گسترده که از روز پنچ شنبه ۳۰ بهمن آغاز شده بود کاملا ریزش کرد . به گزارش خبرنگاران در هنگام فروریختن ساختمان پلاسکو  حدودو۳۰ نفر که احتمالا همه آتش نشان بوده اند به شهادت رسیدند.

پس از وقوع آتش سوزی ساختمان تخلیه و آتش نشاها در تلاش برای خاموش کردن آتشی بودند که طبقه ۱۰  ساختمان پلاسکو  را فرا گرفته بود که ناگهان ساختمان فرو می ریزد.عملیات امداد برای بیرون آوردن آتش نشانانی که زیر آوار مانده اند همچنان ادامه دارد.

گاز منطقه به طور کامل قطع شده و حدود ۲ هزار نیروی داوطلب آتش نشان در محل برای کمک حاضر شده اند.بر اساس گزارشها، دست کم ۲۰۰ نیروی آتش نشانی در زمان حادثه داخل ساختمان بوده اند.سرپرست اورژانس تهران گفته است که احتمال می رود اغلب کشته شدگان و مصدومان نیروهای آتش نشانی باشند.

در حال حاضر و برای جلوگیری از ازدحام شدید، پلیس محدودیت های ترافیکی ویژه ای را در محل به اجرا گذاشته است.ساختمان پلاسکو با هفده طبقه در سال ۱۳۴۲ ساخته شد.

شهادت بهنام میرزاخانی اولین آتش نشانان فداکار

سرپرست اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگاران جوان : آتش نشان فداکار «بهنام میرزاخانی» به علت شدت سوختگی در بیمارستان شهید مطهری به شهادت رسید.

لینک پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو  اینجا

مطلب پیشنهادی

قتل در اراک | ماجرای قتل در اراک چهارشنبه 22 دی 95

قتل در اراک | ماجرای قتل در اراک چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵

قتل در اراک چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵ ماجرای قتل در اراک