خانه / دانلود / کلیپ / کلیپ سجاد رضایی | کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی

کلیپ سجاد رضایی | کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی

کلیپ سجاد رضایی پسر بچه اصفهانی

کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی

%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d8%b3%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%b1%d8%b6%d8%a7%db%8c%db%8c

کلیپ سجاد رضایی

کلیپی در شبکه های اجتماعی پخش شده از دانش آموز اصفهانی که توسط مدیر و معلم تهدید به اخراج میوشد این فیلم باعث واکنش های زیادی در فضای مجازی و مسئولان شده جنجال به پا کرده هست. یکی از دانش آموزان دبستان هیأت امنایی سیفی از سوی مدیر و ناظم مدرسه به دلیل دویدن در حیاط مدرسه تهدید به اخراج می شود و گفته می شود بازرسان هم شاهد این اتفاق بوده اند و راهی جز اخراج دانش آموز نیست.

تنبيه  معلمان اصفهاني به خاطر کلیپ سجاد رضایی
عليرضا مهدي، مدير روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان اصفهان روز گذشته در واکنش به انتشار اين کليپ به گفته است که مزاح معلمان با اين دانش‌آموز هشت ساله بي‌جا بوده و با خاطيان برخورد مي‌شود.
وي گفته است که اين کليپ چندي قبل توسط مديران و معلمان مدرسه ضبط شده است. او همچنين اين اقدام همکاران خود را محکوم کرد و گفته است که اين اقدام، بي‌تدبيري و مزاح بي‌جايي بوده که از سوي همکاران ما سرزده است. مدير روابط‌ عمومي آموزش و پرورش استان اصفهان حضور بازرس در مدرسه را هم تکذيب و تأکيد کرده است که در آن زمان بازرسي به مدرسه اعزام نشده بود.
مدير و مسئولان مدرسه به آموزش و پرورش احضار شدند و به دنبال تحقيق از آنها در مورد چرايي انجام اين اقدام هستيم. پس از توضيحات مدير و مسئولان و معلمان مدرسه با خاطيان برخورد جدي خواهد شد. همچنين در صورت شکايت خانواده دانش‌آموز به اين موضوع نيز رسيدگي مي‌کنيم.

دانلود کلیپ سجاد رضایی

درباره ی jazab98.ir

همچنین ببینید

کلیپ چالش مانکن در اتاق

کلیپ چالش مانکن | دانلود کلیپ چالش مانکن در اتاق عمل

کلیپ چالش مانکن در اتاق عمل کلیپ مانکن در اتاق عمل دانلود کلیپ چالش مانکن در اتاق …