خانه / دانلود / کلیپ / کلیپ سجاد رضایی | کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی
کلیپ سجاد رضایی

کلیپ سجاد رضایی | کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی

کلیپ سجاد رضایی پسر بچه اصفهانی

کلیپ مسخره کردن پسر بچه اصفهانی

%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d8%b3%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%b1%d8%b6%d8%a7%db%8c%db%8c

کلیپ سجاد رضایی

کلیپی در شبکه های اجتماعی پخش شده از دانش آموز اصفهانی که توسط مدیر و معلم تهدید به اخراج میوشد این فیلم باعث واکنش های زیادی در فضای مجازی و مسئولان شده جنجال به پا کرده هست. یکی از دانش آموزان دبستان هیأت امنایی سیفی از سوی مدیر و ناظم مدرسه به دلیل دویدن در حیاط مدرسه تهدید به اخراج می شود و گفته می شود بازرسان هم شاهد این اتفاق بوده اند و راهی جز اخراج دانش آموز نیست.

تنبيه  معلمان اصفهاني به خاطر کلیپ سجاد رضایی
عليرضا مهدي، مدير روابط‌عمومي آموزش و پرورش استان اصفهان روز گذشته در واکنش به انتشار اين کليپ به گفته است که مزاح معلمان با اين دانش‌آموز هشت ساله بي‌جا بوده و با خاطيان برخورد مي‌شود.
وي گفته است که اين کليپ چندي قبل توسط مديران و معلمان مدرسه ضبط شده است. او همچنين اين اقدام همکاران خود را محکوم کرد و گفته است که اين اقدام، بي‌تدبيري و مزاح بي‌جايي بوده که از سوي همکاران ما سرزده است. مدير روابط‌ عمومي آموزش و پرورش استان اصفهان حضور بازرس در مدرسه را هم تکذيب و تأکيد کرده است که در آن زمان بازرسي به مدرسه اعزام نشده بود.
مدير و مسئولان مدرسه به آموزش و پرورش احضار شدند و به دنبال تحقيق از آنها در مورد چرايي انجام اين اقدام هستيم. پس از توضيحات مدير و مسئولان و معلمان مدرسه با خاطيان برخورد جدي خواهد شد. همچنين در صورت شکايت خانواده دانش‌آموز به اين موضوع نيز رسيدگي مي‌کنيم.

دانلود کلیپ سجاد رضایی

مطلب پیشنهادی

کلیپ چالش مانکن در اتاق

کلیپ چالش مانکن | دانلود کلیپ چالش مانکن در اتاق عمل

کلیپ چالش مانکن در اتاق عمل کلیپ مانکن در اتاق عمل دانلود کلیپ چالش مانکن در اتاق …