خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / بازیگران سریال میوه ممنوعه | داستان و اسامی بازیگران میوه ممنوعه
بازیگران سریال میوه ممنوعه

بازیگران سریال میوه ممنوعه | داستان و اسامی بازیگران میوه ممنوعه

بازیگران سریال میوه ممنوعه

داستان و اسامی بازیگران سریال میوه ممنوعه

سریال میوه ممنوعه مجموعه ای تلویزیونی ایرانی برای پخش در ماه رمضان ۱۳۸۶ به کارگردانی حسن فتحی از شبکه دو ساخته شد.نویسنده سریال میوه ممنوعه عليرضا كاظمی پور و علیرضا نادری است این سریال دار ژانر دارم است.

بازیگران سریال میوه ممنوعه

علی نصیریان,گوهر خیر اندیش,هانیه توسلی,امیر جعفری,هرمز هدایت,عمار تفتی,نیما رئیسی,طناز طباطبایی,سید وحید, ترحمی مقدم,کاظم بلوچی,شبنم فرشادجو,صدیقه کیانفر,محمدرضا رهبری,کیانوش گرامی,جواد انصافی,

خلاصه سریال میوه ممنوعه

«میوه ممنوعه» داستان فردی متدین است به نام حاج یونس (علی نصیریان)، بازرگانی که به اصول دینی اعتقاد دارد و اهل حرام و حلال است.

“حاج یونس فتوحی” تاجری است که به زعم مردمی که او را می‌شناسند هم در این دنیا و هم در آخرت عاقبت بخیر شده است. آوازه خیرخواهی و کمک به مستمندان حاج یونس بر وی نیز اثر کرده و او خود را عارف الی الله می‌داند و مطمئن است تا آخر عمر مرتکب هیچ گناهی نمی‌شود،

اما در زندگانی بشر، روزی از روزهای زندگی روز امتحان است. در این روز “هستی” دختر جوان یکی از کارخانه‌داران ورشکسته شهر، شکایت پسر حاج یونس را که عامل ورشکستگی پدرش است پیش حاج یونس می‌برد. حاج یونس فقط یک نگاه گناه‎آلود می‌کند و … .

عکس بازیگران میوه ممنوعه

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو