خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / شهروز سریال پرستاران | شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران
شهروز سریال پرستاران,شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران

شهروز سریال پرستاران | شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران

شهروز سریال پرستاران,شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران


شهروز سریال پرستاران

سریال پرستاران در ۲۵ قسمت ۴۰ دقیقه ای هر شب از شبکه یک سیما پخش می گردد.در بخش بیوگرافی بازیگران سایت جذاب ۹۸ بیوگرافی شهنام شهابی بازیگر سریال پرستاران را مشاهده می کنید.شهنام شهابی شهروز سریال پرستاران ایرانی است.

بیوگرافی شهنام شهابی شهروز سریال پرستاران

شهنام شهابی (زادهٔ ۱۳۶۱، تهران) بازیگر ایرانی‌ست. او در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تحصیل کرده‌است. شهابی در سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم سینمایی شاخ گاو به کارگردانی کیانوش عیاری بازیگری را آغاز کردخانواده،ثروت من است.

تنها ثروت من من فرزند آخر خانواده هستم و دو خواهر و یک برادر دیگر دارم.همچنین یک شوهر خواهر و یک خواهر زاده به نام دل آرام.پدرم دندانپزشک و مادرم خانه دار هستند.هیچ یک از اعضای خانواده ام در عرصه سینما فعالیت نداشته اند.برادرم در رشته ی کامپیوتر تحصیل کرده و یکی از خواهرانم،کارشناس ارشد زبان است و دیگری مهندس صنایع می باشد.

تا به امروز بهترین منتقدانم این عزیزان بودند که عاشق همه آنها می باشم و در این دنیا به تنها ثروتی که بسیار می بالم همین خانواده خوب است. «شهنام شهابی» در ادامه این چنین می گوید: در زمان ورودم به این عرصه تشویق های همین خانواده خوب بود که من را به سوی علاقه ام سوق داد.

اما هنگامی که به همراه من سر فیلمبرداری می آیند،از خجالت فراوان نمی توانم جلوی آنها به خصوص پدر و مادرم بازی کنم! در پایان این بحث می خواهم بگویم،احترام بین اعضای خانواده به خوبی رعایت می شود. شعر می گویم آنچه که آرامش درونی من را فراهم میکند،فعالیت های هنری است.

مثلا زمان هایی که دلم گرفته،موسیقی گوش می دهم و یا شعر می سرایم و گاهی هم برای بهتر شدن این حال،با ماشین،دوری در اتوبان های شهر تهران میزنم. پارتی من،خدا در همه کشورها و در همه عرصه ها،مافیا و باندبازی نقش اساسی را ایفا می کند،این مشکل در بازیگری هم وجود دارد و چنین افرادی ضربه های شدیدی به فیلم ها و استعدادها زده اند.اما با وجود این شرایط دشوار،هیچ وقت امیدم را از دست نداده ام و به خداوند و حمایت او اطمینان فراوان دارم. آلبوم موسیقی فعالیت در عرصه بازیگری به ندرت اجازه حضور در عرصه های دیگر را میدهد.

چون بازی در یک فیلم،وقت زیادی را از من می گیرد که باعث می شود،تمرکزی در زمینه های دیگر نداشته باشم.همین مشغله فراوان هم باعث شد تا آلبوم موسیقی که قرار بود،عید فطر روانه بازار شود،به تاخیر بیفتد… فعالیت در پشت صحنه به جوان های علاقه مند به بازیگری توصیه میکنم،آموزشگاه های بازیگری را انتخاب کنند که استادان برجسته در آنها به تدریس می پردازند و صرفا مطرح بودن آن اشخاص برای آنها مهم نباشد و پس از گذراندن دوره های بازیگری،در پشت صحنه فیلم و سریال مشغول به کار شوند تا تجربه و ارتباط بیشتری پیدا کنند.سپس وارد عرصه بازیگری شوند.

اگر زمان به عقب برگردد همیشه هر شخصی در زندگی اشتباهاتی را مرتکب می شود،که من این اشتباه را در انتخاب رشته ام کردم و با توجه به این که گرافیک و معماری هم در دانشگاه پذیرفته شده بودم،ادبیات نمایشی را انتخاب کردم.چون بر این باور بودم که خواندن این رشته به من درک بهتری از فیلمنامه و نقش های پیشنهادی می دهد،اما این مسئله با رفتن من به دانشگاه و انتخاب این رشته،میسر نشد و صددر صد،اگر زمان به عقب برگردد،رشته دیگری را انتخاب خواهم کرد.

علیرضا افخمی در زمان پخش سریال تاوان مدیریت فیلم و سریال شبکه ۳،بازی من را با دقت تماشا کرده بودند و ایشان من را برای بازی در سریال ۵ کیلومتر تا بهشت به آقای افخمی معرفی کردند. این موضوع باعث خوشحالی من شد که هنوز افرادی هستند که به کارها و بازی ها،عمیق توجه می کنند و سبب رشد استعدادها می شوند. شهابی ادامه می دهد:من هم با تمام وجود،بازی در این سریال را پذیرفتم،چون کار با آقای افخمی،از آرزوهای دیرینه من بود که با بازی در این سریال محقق شد.

ایشان کاملا به جوانب کار اشراف دارند و بسیار تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند. کودک فیلمساز مبلغی را که در دوران کودکی به عنوان دست مزد بازی در فیلم دریافت می کردم با پشتیبانی خانواده،فیلم کوتاه می ساختم.هرچند مانند هم سن و سال های خودم،به خیلی وسایل علاقه داشتم، و این که آنها را بخرم،اما ترجیح می دادم با آن مبلغ کم فیلم بسازم.

هنوز هم این علاقه به فیلمسازی در وجودم هست و اکنون منتظر فراهم شدن شرایط مناسب می باشم،تا با در درست داشتن متنی با کیفیت،اولین فیلم بلند خود را در هر ژانری بسازم.فقط میخواهم در آن فیلم احترام به مخاطب جریان داشته باشد.زیرا دیدگاه و ذهنیت مخاطب،نسبت به فیلم و بازی آن چنان برای من با ارزش است،که مسبب گزیده کاری ام در بازیگری هم شده است.

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه