خانه / اخبار فناوری / مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر
مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

یکی از شبکه های اجتماعی که دارای کاربران بسیار زیادی می باشد توییتر می باشد که یکی از بهترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. آماری که در این زمینه ارائه شده نشان می دهد تعلیق این حساب‌ها در یک بازه زمانی دو سال رخ داده است. البته تعلیق حساب های یادشده در نیمه اول سال ۲۰۱۷ کاهش یافته است. در ادامه در اخبار فناوری در مورد مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

آمار مذکور از آگوست سال ۲۰۱۵ تا ژوئن سال جاری میلادی را دربر می گیرد. این آمار از ژانویه تا ژوئن سال جاری میلادی ۲۹۹۶۴۹ مورد حساب را شامل شده و نسبت به شش ماه قبل از آن ۲۰ درصد کاهش نشان می دهد.

توییتر مدعی است تلاش برای حذف فعالیت‌های تروریستی از این شبکه اجتماعی موجب کاهش ۸۰ درصدی ارسال گزارش‌های دولتی برای حذف حساب های کاربری مروج تروریسم در بازه زمانی جولای تا دسامبر سال ۲۰۱۶ شده است.

مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

از سوی دیگر در نیمه اول سال ۲۰۱۷ تنها یک درصد از موارد تعلیق حساب های کاربری در توییتر مربوط به ترویج تروریسم بوده است. توییتر تعلیق ۹۵ درصد از حساب های یادشده را ناشی از تلاش های داخلی خود این شرکت برای شناسایی حساب های کاربری متخلف می داند.توییتر در مجموع ۶۴۴۸ درخواست دولتی از سراسر جهان برای افشای اطلاعات برخی حساب های کاربری دریافت کرده که بخش زیادی از آنها مربوط به آمریکا و انگلیس بوده است.

مطلب پیشنهادی

المان های شهری

تاثیر المان های شهری بر روی رفاه شهروندان

استفاده از المان های شهری یکی از اقداماتی است که می توان برای بهبود و …