خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ ورزشی / نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۷ اسفند ۹۵ فیلم خلاصه و گلها دیشب
نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی

نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۷ اسفند ۹۵ فیلم خلاصه و گلها دیشب

نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۷ اسفند ۹۵ فیلم خلاصه و گلها دیشب
نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی

نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی

امشب سه شنبه ۱۷ اسفند ۹۵ در دوره برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا  تیم های رئال مادرید اسپانیا و ناپولی ایتالیا به مصاف هم می روند دیدار رفت رئال مادرید با نتیجه ۳-۱ ناپولی ایتالیا شکست داد.

—————-

دانلود خلاصه بازی رئال مادرید و ناپولی

گل اول راموس؛ ناپولی – رئال مادرید

گل به خودی مرتنس؛ ناپولی – رئال مادرید

گل موراتا؛ ناپولی – رئال مادرید

دانلود گل اول ناپولی

—————-

پیش بازی رئال مادرید و ناپولی

ناپولی میزبان در حالی خود را آماده این دیدار می‌کند که دیدار رفت در سانتیاگو برنابئو را با نتیجه ۳-۱ واگذار کرده و حالا در خانه مقابل مدافع عنوان قهرمانی به دنبال بازگرداندن نتیجه است.شاگردان ساری با کسب پیروزی مقابل رم و پس از عملکردی بسیار خوب پابه این دیدار خواهند گذاشت. با این حال ناپولی در دیگر بازی های اخیرش نتایج خوبی کسب نکرده است.

آنها در ۵ بازی اخیرشان ۳ شکست در کارنامه دارند که دیدار رفت نیز شامل آن می‌شود. ساری از سوی رئیس باشگاه تحت فشار است و این بازی می‌تواند برای او سرنوشت ساز باشد، هر چند که او به خوبی می‌داند چه کار دشواری پیش رو خواهد داشت. تونلی و آلان به علت مصدومیت این تیم را همراهی نمی‌کنند.

در سوی دیگر شاگردان زیدان پس از کسب یک پیروزی خوب مقابل ایبار و با استراحت دادن به ستاره های اصلی، پا به این دیدار می‌گذارند.رونالدو مقابل ایبار در لیست قرار نگرفت تا استراحت کند و گرت بیل و موراتا محرومیتشان را پشت سر گذاشتند تا با آمادگی کامل در این بازی ظاهر شوند.

رئال که دیدار رفت را با نتیجه ۳-۱ پیروز شده، با خیالی نسبتا راحت پا به ایتالیا گذاشته و انتظار می‌رود آنها در روند صعودشان دچار مشکلی نشوند. واران به علت مصدومیت با تیم به ناپل سفر نکرد و غایب خواهد بود.

نتیجه بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۷ اسفند ۹۵

مطلب پیشنهادی

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵ + ترکیب پرسپولیس

ساعت بازی پرسپولیس ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵