خانه / اخبار فناوری / مسنجرها / دیلیت اکانت اینستاگرام | چگونه در اینستاگرام دیلیت اکانت کنیم
دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام | چگونه در اینستاگرام دیلیت اکانت کنیم

دیلیت اکانت اینستاگرام چگونه است

دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

در اینستاگرام امکان دیلیت کردن اکانت به صورت مستقیم در برنامه وجود ندارد برای دیلیت کامل اکانت خود شما باید با استفاده از مرورگر اینترنت وارد حساب خود شوید تا بتوانیم اکانت ایستاگرام را پاک کنیم.
نکته بسیار مهم با دیلیت کردن حساب خود تمام اطلاعات شما عکس , فیلم و برای همیشه حذف خواهد شد و امکان بازیابی آنها وجود نخواهید داشت برای دیلیت حساب اینستاگرام با سایت جذاب ۹۸ همراه باشید

چگونه در اینستاگرام دیلیت اکانت کنیم

مرحله اول دیلیت

ابتدا بر روی حذف اکانت اینستاگرام کلیک کنید تا با مرورگر وارد سایت دیلیت اکانت اینستاگرام شوید.

مرحله دوم دیلیت اینستاگرام

در صفحه ورود اینستاگرام اطلاعات اکانتی را که قصد حذف آن را دارید وارد کرده و بر روی Log in کلیک کنید تا به صفحه حذف هدایت شوید. اگر یوزرنیم و پسورد ندارید با کلیک بر روی Forgot password؟ آن را بازیابی و دوباره به این صفحه مراجعه کنید. بدون نام کاربری و رمز عبور امکان پاک شدن اکانت هرگز وجود ندارد. حتی با ریپورت و…!

مرحله سوم
این مرحله و در قسمت Why are you disabling your account باید دلیل غیرفعال کردن اینستاگرام را انتخاب کنید می‌توانید گزینه Something Else را برگزینید. تا کادر وارد کردن مجدد رمز عبور برای شما ظاهر شود.

حذف اکانت اینستاگراممرحله چهارم

حالاپس از وارد کردن دوباره رمز عبور در کادر مورد نظر، بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Permanently delete my account در پایین صفحه کلیک کنید.اینستاگرام دوباره از شما سوال می‌کند که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید که با تائید این کادر با پیغام زیر روبرو شده و اکانت شما برای همیشه پاک خواهد شد.

دیلیت کردن اکانت اینستاگرام
پس از طی مراحل بالا و مشاهده پیامی که در تصویر قابل مشاهده است اکانت شما غیرقابل دسترس شده و کلیه آثار آن تا یک روز یا بیشتر از بین می‌رود. لطفا صبر پیشه کنید!

منبع:farnet.ir

دیلیت اکانت اینستاگرام چگونه است

مطلب پیشنهادی

چگونه حالت روح تلگرام را فعال کنيم

چگونه حالت روح تلگرام را فعال کنيم | اموزش فعال کردن حالت روح در تلگرام

چگونه حالت روح تلگرام را فعال کنيم + نحوه فعال کردن اموزش چگونه حالت روح تلگرام …