خانه / اخبار فناوری / لینک دیلیت اکانت تلگرام | سایت و مراحل دیلیت اکانت تلگرام
لینک دیلیت اکانت تلگرام

لینک دیلیت اکانت تلگرام | سایت و مراحل دیلیت اکانت تلگرام

لینک دیلیت اکانت تلگرام

سایت و لینک دیلیت اکانت تلگرام

پیام‌ رسان تلگرام در ایران بیشرین طرفداره و علاقند را نسبت به دیگر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی دارد. اما به هر دلیلی که  که علاقه ای به استفاده از تلگرام ندارید و قصد دارید اکانت تلگرام خود را دیلیت کنید. مراحل دیلیت اکانت تلگرام بسیار ساده است و از طریق سایت رسمی این برنامه انجام می شود.

مراحل دیلیت تلگرام:

برای دلیت تلگرام اول به لینک دیلیت اکانت تلگرام  my.telegram.org/auth?to=deactivate و شماره همراه که با ان حساب دارید در Your Phone Number وارد کرده و سپس روی Next لمس کنید. (شماره موبایل با کد ۹۸+ وارد کنید)

اموزش دیلیت تلگرام

مرحله دوم دیلیت تلگرام

یک پسورد برای شما در حساب مسنجر تلگرام شما ارسال میشه که باید در کادر Password وارد کنید و گزینه Sing in را انتخاب کنید

اموزش حذف تلگرام

در صفحه جدید دو گزینه هست که شما Done را انتخاب کنید

دیلیت اکانت تلگرام

مرحله اخر دیلیت تلگرام

دراین مرحله با لمس کردن گزینه “Yes, delete my account” اکانت تلگرام شما برای همیشه دلیت میشه ، یا به گفته خود تلگرام Deactivate خواهد شد، بعد از کلیک کردن پیام موفقیت صادر خواهد شد که حساب کاربری تلگرام شما با موفقیت از سیستم ما حذف شد.همچنین پس از اینکه اکانتتون دیلیت بشه، اگه یکی از دوستاتون صفحه چت شما رو در تلگرام باز کنه دیگه اثری از اسم و عکس پروفایلتون نخواهد بود و اسم شما رو Deleted Account و عکس پروفایلتون بدون عکس نشون میده. البته این عمل ممکنه همون اول رخ نده و یه ده دقیقه ای طول بکشه.

چطوری تلگرام دیلیت کرد

نکته قبل دیلیت تلگرام

با حذف کردن اکانت تلگرام همه چت ها , گروه ها و کانال ها برای خود شما دیلیت می شود و به صورت کلی آنها پاک نخواهند شد پس قبل از اینکه شما اقدام به غیر فعال کردن حساب کنید باید آنها را پاک کنید . همچنین تمام چت های شما در برنامه پاک خواهد شد . در صورتی که شما از برنامهlOG OUT کنید و مجدد وارد برنامه شوید هیچ چت یا گروهی پاک نخواهد شد .

مراحل دیلیت تلگرام

مطلب پیشنهادی

هرآنچه درباره چاپگر سه بعدی باید بدانید...

هر آنچه درباره چاپگر سه بعدی باید بدانید…

پرینتر سه بعدی یکی از برترین دستاورد های عصر ارتباطات و فناوری میباشد که میتوان …