خانه / فرهنگ و هنر / اخبار داغ هنرمندان / فوت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به علت سرطان
فوت دنیا فنی زاده

فوت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به علت سرطان

فوت دنیا فنی زاده

فوت دنیا فنی زاده

فوت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی

دنیا فنی‌زاده هنرمند عروسک‌گردان کشور که نزدیک به دو سال است درگیر سرطان عضله دست راست مبتلاست و چندی پیش نیز به کما رفته بود صبح امروز ۸ دی ماه در گذشت.دنیا فنی‌زاده سابقه تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی»، «خاله قورباغه» و برخی عروسک‌های شهرموشها» از دنیا رفت.

تکذیب و تایید فوت دنیا فنی‌زاده

مادر دنیا فنی زاده : دنیا در بیمارستان بستری است و مراحل درمان را سپری می‌کند. مدت‌ ها پیش این شایعات را درباره پدرش پرویز فنی‌زاده می‌ گفتند و امروز برای دخترم می‌ گویند تنها کسانی که به دنیا فنی‌ زاده نزدیک هستند من و خواهرش هستیم و فرد دیگری از حال وی به صورت دقیق اطلاع ندارد

بدنبال انتشار این صحبت‌ها مشخص شد که نزدیکان دنیا فنی زاده قبل از آنکه خبر را به خانواده وی بدهند خبر را به خبرگزاری ها داده‌اند و خانم غیوری مادر دنیا فنی زاده از طریق خبر خبرگزاری‌ها از خبر فوت وی مطلع شده است.

همسر دنیا فنی زاده نیز در گفت‌وگو با خبرنگارانخبر فوت وی را تایید کرد.

بیوگرافی دنیا فنی‌زاده

دنیا فنی‌زاده عروسک‌گردان ایرانی و دختر پرویز فنی‌زاده بازیگر ایرانی است.دنیا فنی‌زاده از کودکی به خاطر شغل پدرش معمولاً در جشنواره‌های مختلف کودک و نوجوانی که در ایران برگزار می‌شد حضور داشت

و آثار داخلی و خارجی شرکت‌کننده در این جشنواره‌ها را می‌دید. همین مسئله سبب شد تا از کودکی با تولیدات و نوع آثار عروسکی که برای کودک و نوجوان ساخته می‌شود آشنا شود.

پس از آن، کم‌کم که از برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیشتر استفاده کرد، تکرار دیدن این آثار موجب علاقهٔ او به حضور در این رشته شد و در نهایت با انتخاب رشتهٔ عروسک‌گردانی برای همیشه در دنیای کودکان و نوجوانان باقی ماند. او هدف و دغدغهٔ مهم زندگی‌اش را شادکردن کودکان و نوجوانان می‌داند.

علت فوت دنیا فنی زاده

مطلب پیشنهادی

درگذشت حسن جوهر

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵ | فوت حسن جوهر به علت ایست قلبی

درگذشت حسن جوهر ۱۵ بهمن ۹۵  علت درگذشت حسن جوهر

یک دیدگاه

  1. ای بابا تکذیب شد که!
    مگه مادرش تکذیب نکرد؟؟