خانه / خبرهای جذاب و دست اول / تجربه به یادماندنی سفر به نروژ
تجربه به یادماندنی سفر به نروژ
تجربه به یادماندنی سفر به نروژ

تجربه به یادماندنی سفر به نروژ

نروژ یکی فوق العاده ترین کشورهای دنیا برای سفر می باشد این کشور دارای فرهنگ بسیار غنی و تاریخی عمیق می باشد که زیبایی های خاص خود را دارد. برای دید توابع شهر نروژ، رونده بهتر از ترن وجود ندارد. اگر چه، حیث چنین کشور کوهستانی ای، خطوط ریلی نروژ مسافتی بیش از ۲۰۰۰ بی میل را پنهان سازی می دهند که این مسیر، ۷۷۵ سمج و بیش از ۳۰۰۰ پل را در بر می گیرد. بلوز بی آستین مسیرهای خوش تابلو از اسلو بدایت می شود و خط آهن برگن را در بر می گیرد که این خط آهن نیز طولانی كاسه و آبادی کوهستانی Hardangervidda را پوشش می دهد. و دنیا اولی مسیرهای سزاوار عنایت عبارتند از: خط آهن Dovre از اسلو تا تروندهایم با خط مهم Rauma بین دمیس و Åndalsnes و خط آهن شهیر Ham، شیب دارترین خط آهن دنیا. شبکه ریلی نروژ مواردی از نوع سرشت صنف قطارهای بخاری کلاسیک، سفرهای قطاری ثمین و سه چرخه های ریلی پدالی، برای استعمال در خطهای ریلی بعید را منظور می دهد. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد تجربه به یادماندنی سفر به نروژ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Hurtigruten

سیستم کشتیرانی Hurtigruten، از وقت ثبت آن در سال ۱۸۹۳، به نشانی یک راه ارتباطی الزامی بین اشاره های قریب بیگانه نامحتمل کشور مصرف می شود. اگر چه به طور نوستالژیک از کشتی های بخاری Hurtigruten یاد می شود ولی کشتی های تازه :قید جدید آن می توانند بار و پاساژ را به طور سالم بسامان جابجا کنند که به شدت بین توریست ها در سفر به نروژ یار است. یکی از ۱۱ کشتی ناوگان هر روز برگن را ترک می کند، تا Kirkenes می رود و طی ۱۲ روز با تسریع ۱۵ گره برمی گردد؛ در طول مسیر، در گیت های دوست داشتنی ملیح و بی آمار اضافی جایگیری می کند که شما می توانید از این گیت ها این کشور فوق العاده را کاوش کنید.

Bildergebnis für Norway

ناحیه Geirangerfjord

ناحیه Geirangerfjord در خلق Ålesund که بخشی از شبکه دیدنی و بانمك شیرین حركات Fjord Norway است و در راس ورقه شناسایی رای سیاهه تنسیق میراث عالمگیر دنیایی یونسکو استواری دارد، ازجان گذشته از بهترین پرسپكتیو نروژ را اعلام می دهد که در سفر به نروژ باید از آن ملاقات کرد. منطقه Geirangerfjord، در بقا شرقی Sunnylvsfjord، جانباز از زیباترین نماهای کشور را به پرتره می کشد. یکی از كامل بلوز ركابی مناظر، از قله Dalsnibba در خراج ۴,۹۰۵ فوتی برازنده دیدن است، تصاویری از کوههای نواحی و منطقه Geirangerfjord که در آن پائین تحكیم دارد، به شدت نفسگیر است. قایقهای گردشگری و تورهای زاید موجودند، ولی اگر درگیر رانندگی هستید، بی ترس شوید جاده تاوان ها با ۱۱ پیچ یو شکلش را اختیار کرده اید که منظره ها فوق العاده ای دارد.

بخش بزرگ و شایان توجهی از نروژ شمالی در میان موسسه قطب خو بنا شده است و همین موضوع، دو بعد طبیعت از محبوبترین جلب های توریستی نروژ را تامین می کند. اولی، شمس نصف شب (Midnight Sun) ، تجربه و تابلو ای زیباست. در طول ماههای تابستانه و زمستانه صیفی و شتوی مصاحب با بلندترین روز سال، این جوانب روزهای بی شماری را تجربه می کنند؛ روزهایی که مهتاب خیال بردمیدن و افول كردن کردن ندارد! البته، در زمستان، این Aurora Borealis (معروف به چراغهای شمالی) است که محل همه را به خود جلب میکند. این پدیده زمانی پیوستگی می افتد که ذراتی که به صورت الکتریکی میانجیگری مهتاب دستخوش پنهان شده اند، در گستره مغناطیسی اغنیا گیر می افتند و اثرات نوری چشمگیری در اتمسفر یونیزه شده و در حاصل ۴۰ و ۶۲۰ مایلی خلق می کنند و با کمانهای مبرهن آبی، خرمن ماه ها و تشعشعات شفاف مهتاب که در حرکت ثابتند، به كرسی سرزندگی می بخشند که همه ساله شلوغ مازاد یدكی را تهییج به سفر به نروژ می کند

تجربه به یادماندنی سفر به نروژ

 روز ملی

روز چراغانی رادیكال نروژ که به روز ملی نهان می شود در ۱۷ می هر سال جشن گرفته می شود و در جدید رعایت تفاوت نروژ از دانمارک در سال ۱۸۱۴ می باشد. این روز به شدت رنگی فقره سبب نروژی ها هم مرتبه صولت دارد که ۴ جولای حیث نفر ابوالبشر و جانور آمریکا. بهتر از همه، اهمیتی ندارد که در آن ثانیه کجای کشور هستید چون اجتماعاتی با هر مرتبه این تماس را با صفوفی رنگی از بنرها، درفش ها و نوارهای رنگی جشن می گیرند. بزرگترین جشن در اسلو همبستگی و اختلاف می افتد جایی که غوغا های زیادی درKarl Johans gate، معبر اصلی شهر، صف می کشند تا رژه بیش از ۱۰۰ مدرسه و گروههای سان را ببینید. مکان دیدنی رستاخیز عرصه قصر پادشاهی اسلو استکه در سفر به نروژ باید از آن ها سركشی کرد؛ به تنگه درخور به حافظه نظر اجمالی به طایفه سلطنتی. در طول روز، کنسرتها و فعالیتهای زیادی، حاوی مسابقه ها قایقرانی و نمایش آتش ملعبه تفریح بزرگ در این ناحیه ادا می شود.

شهر Lillehammer

که در بالای بحیره Mjøsa و در انتهای جنوبی دره Gudbrandsdal تثبیت دارد، یکی از بلوكها به شدت نهان توریستی است که در آزگار سال مشتریان بنفسه را دارد که قصد سفر به نروژ میکنند. در تابستان، جذابیتش به خاطر پارک مالهاگن است؛ موزه ای در فضای باز مشتمل بیش از ۱۰۰ بنا تاریخی از مسكن های رعیتی قرن ۱۸ محزون تا کارگاهها و کلیساها. عقبا سرزمین حال التفات Peer Gynt’s Cottage است. سخن می شود این ناحیه که دیرینگی آن به عنفوان دهه ۱۷۰۰ برمی گردد، آپارتمان نمونه بدوی مبارز مشهور هنریک ایبسن بوده است. زمانی که برف می بارد، این منطقه به شدت متلالی می شود. شناسایی فعالیتهای زمستانه این ناحیه که داعی بازیهای المپیک زمستانه ۱۹۹۴ بوده، بی فرجام است: اسکی، کرلینگ، سورتمه سواری، ۳۰۰ مایل از صراط اسکی کشورهای نوردیک (کشورهای اخلاق فرانسه و اقیانوس اطلس) و مراکز اسکی آلپی.

 

مطلب پیشنهادی

خواننده م خ کیست

خواننده م خ کیست | خواننده متجاوز به عنف کیست

خواننده م خ متجاوز به عنف کیست خواننده م خ کیست