خانه / گردشگری / جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا
جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا

جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا

کنیا نامی است که حتما بارها آن را شنیده اید؛ یکی از فقیرترین کشورهای قاره الماس، آفریقای جنوبی که به سبب برخی جاذبه های فوق العاده زیبایی که دارد در همه ایام سال میزبان گردشگرانی مشتاق از سراسر جهان می باشد. ما در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا را به شما معرفی خواهیم کرد؛ با مقاله گردشگری امروز ما نیز همراه باشید.

کنیا، کشوری با فرهنگ های متفاوت است. فرهنگ‌های قابل توجه شامل ساحیلی در منطقه ها ساحلی، پاستورالیست در خاصه و جوامع مختلف در مرکز و غرب می‌باشد. امروزه فرهنگ ماسای به خاطر صنعت توریسم بخوبی شناخته شده‌است هر چند که فقط یک قبیله کوچک است.

جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا

بغیر از پرچم ملی، کنیا هنوز پز خلقی حیوان گرایی ندارد که معرف تمامی گونه‌های نژادی موجود در آن باشد. با داشتن بیش از ۴۲ فرهنگ مختلف، کنیا مراسم و آیین‌های تستی مخصوص به خود را دارد. هر چند، تلاشهای مازاد یدكی از باب طراحی سرووضع آدمیت معرف آدم کنیا انجام شد که چیزی شبیه به خودنمایی از گانا است.

سامبورو

در بانک ها از Ewaso Nyiro رود با نخل، سامبورو، بوفالو چشمه ها، و شبا ذخایر در ناحیه خشک در ضریبه از راه دور از کنیا قرار دارد. شبا بانک خلقی حیوان گرایی یکی از دو ناحیه که در آن جورج آدامسون و شادی مطرح السا شیر ماده، در فیلم “متولد رایگان” معروف ساخته شده است. حیات وحش در هر سه ذخایر بستگی به آب رود درخصوص زنده ماندن، و بسیاری از گونه ها به خصوص به شرایط خشک مانند گورخر گروی است، شترمرغ سومالی و بز کوهی بلند کلفت که بر روی دو پا عقب ایستاده بابت رسیدن به اقتباس شاخه های تازه در اندام درخت بالا.

نایروبی، پایتخت کنیا

پایتخت کنیا و بزرگترین شهرستان کنیا نایروبی است، افسانه ای از باب تاریخ  است از جهت استعمار. یک حاصل پایتخت بریتیش در شرق آفریقا بود، که مهاجران جهت درامد از صنایع قهوه و چای در آنجا ساکن بودند . امروز، گردشگران می توانند مکان ای تاریخی معروف روستا و ایضاً برخی از جذب ای مربوط به حیات وحش بسیار عالی مثل فتنه جویی در حیات وحش. دیدن موزه خلقی بشر گرایی نایروبی که محلی جهت مشاهده تاریخ ،طبیعت، فرهنگ و صنعت معاصر کنیا است دیدن کنند. باغ هان گل و گیاه نیز جز جای ها نواحی گردشی این ولایت اند.

برای دیدن حیات وحش باید از مرکز آبادی دور شد و به پارک مردمی نایروبی رفت ، در حال حاضر یک پناهگاه کرگدن سیاه و سفید و نیز یک میزبان درعوض جهت شیرها، پلنگ، بوفالو، گورخر، یالدار، و یوزپلنگ نیز هست.این منطقه هم یک مرکز حضور زرافه است ،و علاوه براین در سالهای اخیر آمار جنایات در این دهات بالا رفته است که باید مراقب بود.

جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا

مومباسا

دومین شهرستان کنیا و بزرگترین بندر، مومباسا یک آهنربای توریستی چند فرهنگی است. بریتانیا، پرتغالی، عربی، هندی، و مهاجران آسیایی اضافه کردن به مخلوط غنی فرهنگی و نفوذ خود را در معماری و همچنین بسیاری از انواع مختلف از غذاهای مشهود است. مومباسا است که در واقع یک جزیره توسط یک جاده، پل ها، و کشتی به توسعه قارچ خود را در سرزمین اصلی متصل می شود. صخره هلا مرجانی حاشیه ساحل درعوض جهت ۴۸۰ کیلومتر ارائه غواصی و زیر آبی فرصت های زیر العاده، به خصوص در مومباسا پارک انسانیت انسان زادگی انسانی مروت توده ای دریایی و اطراف Wasini جزیره. تماشای دلفین و ماهیگیری در اعماق دریا نیز محبوب است.

علاقمندان تاریخ بررسی ۱۶ قرن فورت عیسی و واحه قدیمی با کوچه های تنگ، خانه باستان سواحیلی، بازارها، و بوتیك هان سوغات لذت ببرید. ساحل ضریبه مومباسا با جذبه هلا از جمله مومباسا توالت رفتن، سینما، ورزش، و که گنجینه رستوران ها کهنه. این یک مرکز ساحلی، دوستداران ساحل خواهد برخی از رشته های شایسته در این نزدیکی هست.

جاذبه های معروف کشوری کم نام و نشان به نام کنیا

 پارک آدمیت ساوو

پارک انسانیت كس زادگی انسانی مروت توده ای ساوو بزرگترین پارک خلقی نفر ابوالبشر و جانور گرایی کنیا و یکی از بزرگترین ای جهان است. اندازه این پارک مردمی به قدری بزرگ است که به ساوو غربی و ساوو شرقی تقسیم شده است.

 ذخیره گاه ملی ماسای مارا

یکی از جذب هان سیاحت اصلی کنیا ذخیره گاه ماسای مارا است. سالانه هزاران گردشگر از باب تماشای حیوانات و مهاجرت زبرا ها به این کشور سفر میکنند. پدیده کوچ بزرگ هر سال در این ناحیه اتفاق می افتد.

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر …