خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / حدیث فولادوند بیوگرافی | شوهر حدیث فولادوند کیست
شوهر حدیث فولادوند کیست

حدیث فولادوند بیوگرافی | شوهر حدیث فولادوند کیست

حدیث فولادوند بیوگرافی

شوهر حدیث فولادوند کیست

شوهر حدیث فولادوند کیست

خانم حدیث فولادوند متولد سال۲۰ دی ۱۳۵۶ در شهرشیراز است بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است و مدرک تحصیلی در رشته کاردانی معماری دارد.

اغاز بازیگر

حدیث فولادوند فعالیت بازیگری را از سن دوازده سالگی زیر نظر گلاب آدینه اغاز کرد و در نمایش «گل‌های دوستی» روی صحنه رفت. وی برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم دست‌های آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد و بدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال ۱۳۷۸ اعلام نمود.

او که پس از گرایش به هنرهای مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری موفق می‌دید یک سال بعد از اولین تجربه خود، در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده هنرنمایی کرد.او در تلویزیون با بازی در سریال تلویزیونی سریال گمگشته آغاز شد. او هم‌چنین در مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های خاکستری، دیوار شیشه‌ای، معصومیت از دست رفته بازی کرده‌است.

نام شوهر حدیث فولادوند

وی در سال ۱۳۸۹ به ازدواج رامبد شکرابی درآمد.در حال حاضر فولادوند و همسرش رامبد شکرابی در شمال ایران و در شهر ساری زندگی می‌کنند. آنها یک بوتیک لباس‌های مجلسی زنانه هم در این شهر دارند.متولد سال ۱۳۵۱ در تهران. او بازیگری را از سال ۱۳۷۳ با فیلم ترانزیت ساختهٔ مرحوم علی سجادی حسینی آغاز کرد.

عکس رامبد شکرابی شوهر حدیث فولادوند

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه