خانه / اخبار فناوری / اخبار خودرو / از میزان کیفیت خودروهای ایرانی چقدر می دانید

از میزان کیفیت خودروهای ایرانی چقدر می دانید

بر محور این اعلان در امت خودروهای سواری با سطح كریه و نو پایین‌تر از ۲۵ میلیون تومان، دو خودروی اسكان گرفته در این خلق دربردارنده سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی استقرار داشته و ارمل یک بازیگر از پنج آكتور کیفی را کسب کرده‌اند. در ادامه در مطلب اخبار خودرو در مورد از میزان کیفیت خودروهای ایرانی چقدر می دانید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

از میزان کیفیت خودروهای ایرانی چقدر می دانید

در خلق خودروهای سواری با سطح نفیس دیرینه ۲۵ تا ۵۰ میلیون ده ریال نیز، خودروهای آسمان غره ۹۰ زیرانداز اتوماتیک، ساندرو، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و ایران تندر چهار آرتیست از پنج هنرپیشه کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای آسمان غرنبه ۹۰ ایران زمین خودرو، آسمان غره ۹۰ پارس خودرو، رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز دارای سه آكتور از پنج هنرپیشه کیفی هستند.

خودروهای نیو MVM ۳۱۵، دنا، دانگ فنگ ۳۰H، سورن، مركب تبریز، پژو پارس، ساینا و مسخره كردن هاچ‌بک نیز دارای دو هنرپیشه کیفی هستند. دو خودروی پژو ۴۰۵ مطلع خاوران و تمسخر نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی ثبوت داشته و مجرد و متاهل یک بازیگر را کسب کرده‌اند.

در پیرو خودروهای سواری با سطح عتیقه ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، هیوندای i۱۰ دارای چهار بازیگر کیفی است. چانگان CS۳۵، آریزو ۵ و جک J۵ نیز سه هنرمند از پنج بازیگر کیفی را کسب کرده‌اند. لیفان ایکس ۶۰ نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی استقرار داشته و ارمل یک آكتور از پنج بازیگر کیفی را کسب کرده است.

اما در ملت خودروهای خودرو با سطح آنتیك ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز، دو خودروی سراتو و هیوندای i۲۰ دارای چهار بازیگر کیفی هستند. جک اس ۵، تیگو ۵ و هایما اس ۷ اتوماتیک نیز سه هنرمند از پنج هنرمند کیفی را کسب کرده‌اند.

از میزان کیفیت خودروهای ایرانی چقدر می دانید

در خلق خودروهای خودرو با سطح كریه و نو افضل از ۱۰۰ میلیون تومان، دو ماشین اسكان ملول در این ملت حایز نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا چهار هنرپیشه از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی

متوقف شدن تولید 25 خودرو داخلی

متوقف شدن تولید ۲۵ خودرو داخلی

اسفندماه سال نوین بود که اداره ملی استاندارد ایران از نقصان وزن پایگاه استانداردهای خودرویی …