خانه / گردشگری / چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم
چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

مونترال، شهری فرانسوی در کشور کاناداست که با تمام نقاط دیگر این کشور فرق دارد. این شهر کاملا حال و هوای اروپایی دارد و ملیت های مختلفی در آن شادخواری گذران می کنند. نام آن از کوهی به نام مونت رویال می آید که این شهر در میان آن قرار ملول است. این شهر به بهشت توریست ها معروف است و قطعا سفر آن می تواند آروین بی نظیری را برایتان به رهاورد بیاورد. قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن داده ها کافی درمورد جذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به غذاخوری ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که مسافران باید در وارستگی و اسارت داشته باشند. در راهنمای سفر به مونترال قصد دارد تا این قبیل از اطلاعات را در یک مطلب به طور جامع تهیه نماید، در ادامه در مطلب گردشگری در مورد چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

شهر مونترال در کانادا از لحاظ جغرافیایی در شرق کانادا و در جنوب استان کبک قرار دارد. مونترآل اخری شهر بزرگ فرانسه‌زبان جهان (پس از پاریس) است. این شهر هم‌چنین معیار قابل توجهی هنگامه و خلوت انگلیسی‌زبان و مهاجر متفرقه دارد. مساحتی که این شهر در کانادا برای خود مختص داده است حدود ۴۳۱ کیلومترمربع بوده و علاوه براین نفوس شورش آن مطابق با آمار احصائیه که در سال ۲۰۱۶ ادا شده یک میلیون و هفتصد هزار نفر بوده است.

آب و هوای شهر مونترال

شهر مونترال در کشور کانادا دارای آب و هوای قاره ای و آبدیده است. به طور کلی می توان گفت شتا های این شهر گرم و خیس بوده و زمستان های سرد و برفی دارا هست. تاپ :صفت عالی زمان برای سفر به این کانادایی در فصل های بهار و خزان و بهار است زیرا دستگاه آب و لغو خوب و ملایمی در این شهر حکم فرماست.

هزینه اقامت

برای اسكان در شهر مونترال اختیار هتل هم راحت است و هم عدیل به صرفه، دلیل آن هم این است که هتل های مازاد یدكی در این شهر وجود دارد و می توانید با توقف در آنها آروین خوبی را بدست بیاورید. به غیر از هتل، توقفگاه منزلگاه های متنوعی هم در این شهر وجود دارد که بتوانید با اتراق در آنها از لحاظ اقتصادی برایتان سان به صرفه باشد، اما دیگر نیازهای شما نظیر امکانات كم بها و قرار امان نیز نمی تواند در این مدل اقامتگاه ها مانند هتل مهیا باشد.

لازم به ذکر است که كارگزاری  در اکثر نقاط دنیا دارای امکان رزرو هتل است و هم شما می توانید قبل از رزرو با مشاوران این مجموعه جهت تفویض اجازه تصرف هتل مورد نظرتان مشورت نمایید. در بقا راهنمای سفر به مونترال به چند هتل خوب در این شهر تمثیل خواهیم کرد.

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

هتلی که در راهنمای سفر به مونترال می خواهیم به آن اشاره کنیم، هتل سوفیتل است. این هتل مقصد غزارت از گردشگرانی است که در سفر به این شهر آن را انتخاب کرده اند. سرویس دهی این هتل متجاوز عالی است و خیالتان را بابت جایدهی در این شهر راحت می کند.

دیگر هتل پیشنهادی در این شهر هتل ۴ آرتیست ی زنجیره ای هیلتون گاردن این است که می توانید آن را برای اقامت خودتان گزینش کنید. از جمله امکانات این هتل نیز شامل رستوران، باشگاه، استخر و … می باشد.

اگر هم می خواهید در این شهر ندیم به صرفه عمل کنید هتل داوپین مونترال داون تان می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. سرو صبحانه هر روز صبح توسط کارکنان این هتل برایتان منتظم است و جمع بر آن سرویس خشک شویی و سرو حمل و نقل به فرودگاه اتاق کار اختصای برای جلساتتان هم در نظر نژند شده است.

هزینه ی خوراک

فرهنگ غذایی در مونترال به دلیل چند ملتی بودن آن دارای تنوع و مزه های نوع به نوع است. به طوری که وقتی می خواهید غذا تذكیر دهید دریافتن می کنید به جشنواره غذایی دعوت شده اید. در تمام بار های این شهر گونه ها غذاهای فرانسوی و انگلیسی سرو می  شود. در ادامه راهنمای سفر به مونترال به بورس های نامربوط و موثق به غذا در این شهر را بر اساس سایت رسمی Numbeo ذکر می کنیم، که عبارتند از:

برای یک وعده غذا در یک غذاخوری كم ارزش قیمت باید مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ۱۵ دلار کانادا را بپردازید.

برای صرف یک وعده غذای دونفره در یک رستوان معدل باید ۶۰ دلار کانادا جلا کنید.قیمت منوهای مک دونالد در شهر مونترال به نسبت كم ارزش تر است و مبلغ ۱۰ دلار کانادا می باشد.برای تهیه آب معدنی ۱٫۶۰ دلار کانادا و اگر بخواهید یک فنجان قهوه میل کنید باید بابت آن ۳٫۵۵ دلار کانادا بپردازید.

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

اگر هم می خواهید در سفرتان مقیاس مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ها را کم کنید می توانید در سطح شهر دنبال غذاهای خیابانی باشید، قیمت این خوراكها علاوه کم بوده و ایضاً زمان کمتری برای تهیه شدن آن صرف می کنید. در شهر مونترال كاباره هایی که غذاهای منظم می فروشند زیاد است. در بقا راهنمای سفر به مونترال می خواهیم چند كافه در شهر مونترال و علاوه براین برخی از غذاهای دلبر در این کشور را به اختصار آشنا كردن کنیم

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر …