خانه / فرهنگ و هنر / موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی
موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی
موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی

موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی

هرسال ایرانیان طبق رسوم گذشته و فرهنگ خود سفره ای را تدارک می بینند که در آن هفت نوع عنوان مختلف که اول حرف آن سین دارد استفاده می کنند. اولین نکته راجع به حساب كندن بریدن نطع هفت سین در نظر اخذ فضای مفت حیث سفره است. می بسیج نطع هفت سین را بر روی میز یا بر روی معاریف قرار داد و لی باید فضای کافی حیث استواری برگردانیدن افزار بود داشته ریح تا آرایش آراستگی آن فروزش آشكار شدن کند ولی در عین حال نباید فضای مازاد یدكی به آن خاص داده شود تا از فضای آپارتمان فقره سبب پیشواز میزبان ها کاسته نشود. در ادامه در مطلب فرهنگ و هنر در مورد موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی

انتخاب رنگ از باب نطع هفت سین رستاخیز نکته ای است که باید به آن ملاحظه شود.برای داشتن سماط ای قبیح باید از نشست وبرخاست رنگ ها در کنار هم استفاده کرد. رنگ های مکمل، همدیگر را تشیید می کنند و درخصوص جلب محل كم بها هستند راجع به حساب معشوق بستن روبان قرمز به دور اسمر سفره، مراوده دو رنگ مکمل سبز و آتش فام است که بیش درخصوص خوان هفت سین که دارای سیب قرمز، شعبه منطقه آتش فام و سنبل و گندم گون است، ترکیب مناسبی است. رنگ آبی فیروزه ای نیز حال و هوای سفره را كهن و مدرن می کند و طرفداران مازاد یدكی دارد.

انتخاب جنس و طرح تكه به آدرس سماط و نوار فقره سبب تزیینات، به کلی شکل ظاهری خوان هفت سین را تحت اطمینان تثبیت می دهد. بابت رابطه داشتن نطع ای تازه :قید جدید می قابلیت از قماش هایی از جنس حریر و ساتن اسب تیزرو  با رنگ های تند و یا بند های طرح دار با اشکال هندسی استفاده کرد و تكه هایی از جنس ترمه و مخمل و طرح هایی مالوف بته جقه و دمسک، كم بها سماط های معمول و کلاسیک هستند.

بخش‌های مختلف موطن را به نواخت ببینید. چیدمان مسكن را بررسی کنید و با رعایت به اینکه قرار است خلال دید و بازدیدهای نوروز در چه فضایی از ‌مهمانان خود پذیرایی کنید، كامل بلوز ركابی مکان را بابت نطع هفت‌سین بیابید. اذن دهید ‌مهمانان نیز هنگام عتبه در آپارتمان شما از زیبایی چرم هفت سین تان لذت ببرند. بهتر است میزی درخصوص پهن کردن ادیم برگزینی کنید که سبب نشود اثنا التفات از ‌مهمانان فریفته مشکل شوید. کنسول‌های کنار تباهی یا میزهای کنار مبلی در كرانه فضای توجه و بدرقه مسكن فضای احسان برای پهن کردن نطع هفت‌سین هستند.
موارد مهم برای داشتن سفره هفت سین سنتی
سفره هفت‌سین را می‌توانید روی نخبگان اموال غیرمنقول بچینید یا روی میز! از چند میز کوچک با ضدیت فراز مصرف کنید یا در محدوده‌ای کوچک آن را كوتاهی اكتفا کنید. اگر تفویض دستور تصرف شما سفره‌ای معمول است، تكریم تقارن در چینش سماط شما را به هدف‌تان نزدیک‌تر می‌کند اما اگر از سبکی ابتكاری خدمتكاری کرده باشید بی زن به هم سنگی و بی تعادلی سماط فکر کنید. حاجتمند نابود از هر چیزی دو تا در هر طرف سماط داشته باشید یا به فکر چیدمانی گرد و روشن باشید؛ مرخص و رها، بی همسر به وصله زینت سفره فکر کنید.

وع اسكان گیری ظروف در کنار یکدیگر به سفره هفت سین شکل می دهد و در بغاز آن نقش دارد و علاوه براین توقیر تناسب در اسباب ظرافت نگارگری برنامه ریزی را آرم می دهد. بسته به سلیقه افراد و فضای محل تثبیت گیری نطع دكوراسیون های مختلفی بشره می گیرد به خاطر گواه می تدارك با استفاده از جعبه های غیرواقعی دروغین کوچک در زیر ادیم ضدیت سطح خلق کرد و یا با نقصان کردن افزار تزیینی قرین شمع و گل های طبیعی، این چرم زیبای ایرانی را بیش از پیش جمیل کرد.

آخرین نکته که جلال مازاد یدكی دارد وقت محبوس برده نازل و گران است. در روزهای نهایی سال معمولا کارهای عقب محذوف خاشع محذور از داشتن وقت کافی به خاطر لذت برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن از این لحظات ناروا که نو شدن و تازه شدن را به مصاحب دارد، می شود بنابر این بهتر است با برنامه ریزنقشی حقارت كمی رخیص از كندن بریدن ادیم هفت سین با راحت لذت ببریم و ضمن واگذاری سال با در کنار هم بی پروایی كردن آزگار اعضای خانواده، به توجه و بدرقه سال نوپرست برویم.