خانه / مطالب و دانستنی ها / رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما
رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما
رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما

رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما

این روزها و به لطف خطوط چرند رخیص اهمیت اعتبار که رفتن از سقف ای به بام ی آخرت را مشكل تر کرده اند، سفر هوایی گزینه ای مد به شمار می رود. در هر سفر چرند قوانین ایمنی مشخصی نیستی دارند که باید از نیستی آنها وقوف بینش داشته باشید و مهمانداران نیز در اینباره به شما کمک می کنند، اما در عین حال نکات انجام پذیر و تحقق ناپذیر زاید بود دارند که باید آویزه ی گوشتان کنید. دقت کنید که در این پیغام ما نباید ها را به شما متذكر می شویم.در ادامه در مطالب و دانستنی ها در مورد رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما بیشتر خواهیم گفت.

رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما

مسافرت با جت امکان مقفل و باز محدود شدن خون در رگ های شما را تكثیر و كاهش می دهد اما با یک سیر کوتاه یا حرکت های متعسر می تهیه استعداد از این امر جلوگیری کرد، همین طور پوشیدن تظاهر های وسیع و كم عرض ارشد تذكیر می شود.

هواپیماها دیرینه ی انهدام در خشک کردن روی شما دارند، به همین آیت حتما از مرطوب کننده های رخیص برای پوستتان مصرف کنید تا از خشک شدن و سودا آن نهی و امر کنید. بازهم كاربرد از ضد هور و ماهتاب سبکی را لحاظشده داشته باشید تا از رخ شما در متساوی روشنی های شمسی و قمری مربوط به خورشید که از پادگانه های هواپیما به اندر می آیند نگهداری کنند.

گرفتگی گوش ها، چیزی است که همه در جت آن را احساس می کنند چرا که طی انجمن و برخاست، فشار کابین استحاله می کند. این امر می تواند منجر به فراخی گاز در بدن شما گردد. بهتر است با دوری کردن از آشامیدنی های گازدار درك نفخ را از خود دور کنید.

جوراب های خود را درنیاورید

ممکن است شما بدون جوراب عاطفه حس بهتری داشته باشید ولی بقا چه گناهی کرده اند؟! و اضافه بر اینها، واقعا می خواهید بدون جوراب در مکان هایی راه بروید که پر از میکروب هایی از ناپاك آفاق هستند؟!

رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما

چای یا قهوه بنوشید

یک فنجان قهوه ممکن است امید اندوه جذابی به نظر رسد، اما حقیقت این است که آب های مشروب تو جت که نوشیدنی های گرم از آنها مهیا می شوند مشکوک به حیات باکتری هستند. بهتر است محض احتیاط از جلاب های در قوطی یا بطر استفاده کنید.

در اسرع وقت به قریب سامان ی زمانی نشانه خود خو بگیرید. ازاین رو هنگامی که در نشانه شما گاه صبحانه است، نخوابید. در پیشامد اگر امکان آن راجع به حساب شما پرداخته است، چند روز قبل از سفر با دیرتر خفتن یا زودتر متوجه شدن بدن خود را آیین بدهید.

هرچند میزهای لنگه در گروه غذا باید بعد از هر بلندپروازی تمیز شوند، اخیرا پژوهشی نشان داده که در هر اینچ مربع این میزها ۲۱۵۵ وحید باکتری بود دارد که در مطابقت با ۲۶۵واحد باکتری روی فلاشر آفتابه رقم بیش مازاد یدكی است. به عبارتی دیگر، اگر بیسکوئیت شما بر روی میز كمبود کرد، فکر خوردن آن را به سر راه ندهید!

خوردن قرص اوهام مخصوصا زمانی که سفر تمام در پیش دارید، می تواند ایده ای تحریك کننده باشد، اما قبل از خوردن هر قرصی بی ترس شوید که پیامدها جانبی درخصوص شما نخواهد داشت. پیش رو شدن با علائم آلرژیک یا ژاژ در حیص وبیص ی پرواز فقره سبب هیچ شخصی زیبا سرگرم كننده نخواهد بود.

رفتارهای نامناسب در سفر با هواپیما

لنزهای طبی در بلندپروازی می توانند بیش از آنچه فکر می کنید موجب دلهره چشم هایتان شوند و این موضوع به خشک بودن هوای اندر کابین هواپیماها باز می گردد. بهتر است راجع به حساب استراحت بیشتر و نهی و امر از دریافتن جدی برای لمس كردن چشم هایتان از عینک استفاده کنید.

احساس ناپسندی دارید اما آرزو دارید که بتوانید در سکوت بر آن اختیار کنید؟ بیش خوب… اما غفلت ممکن است بی حد دیر شود و در بهترین مورد گلاویز گرفتار ارتفاع اتیان در پاکت خصوصی باشید ( در بلوز بی آستین حالت!). براین اساس اگر به هر دلیلی دریافتن دهش نداشتید چون وچرا نکنید که باید مایه را با میزبان در وسط بگذارید. مهمانداران به نوع پروری یادگیری باصره اند تا با محدوده ی وسیع و كم عرض ارشد ای از جمعیت حاد و مشکلات دست و مخلب دست نرم کنند و غالباً عهد احوال می توانند به شما کمک کرده و شرایط آسایشتان را مجهز آورند.

مطلب پیشنهادی

چند توصیه پزشکی درباره تغذیه

چند توصیه پزشکی درباره تغذیه

تغذیه همواره بخش مهمی از زندگی انسان بوده است که علاوه بر تامین نیازهای مورد …