خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ / فیلم مصاحبه سعید طوسی با صدای آمریکا
فیلم مصاحبه سعید طوسی با صدای آمریکا

فیلم مصاحبه سعید طوسی با صدای آمریکا

فیلم مصاحبه سعید طوسی

مصاحبه سعید طوسی با صدای آمریکا

%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%85%d8%b5%d8%a7%d8%ad%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%b7%d9%88%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b5%d8%af%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7

فیلم مصاحبه سعید طوسی با صدای آمریکا

صدای آمریکا این هفته در تماس تلفنی با آقای طوسی نظر ایشان را درباره حواشی اخیر جویا شد.

چندی پیش تلویزیون دولتی آمریکا در یکی از برنامه های بخش فارسی خود اتهامات اثبات نشده علیه آقای «سعید طوسی» (از قاریان شناخته شده کشورمان) را دستاویز تبلیغات ضدنظام قرار داد.این رسانه بیگانه که همواره در حمایت از تبه کاران و مجرمان نقش وکیل مدافع را بازی می کند، این بار در نقش مدعی العموم ظاهر شد و حیثیت یک شهروند متهم را پیش از پایان سیر قانونی بررسی پرونده اش در دستگاه قضائی، خدشه دار کرد.

تلویزیون فارسی صدای آمریکا این هفته نیز در تماس تلفنی با آقای طوسی نظر ایشان را درباره حواشی اخیر جویا شد که نامبرده ضمن ابراز گلایه از «یکطرفه به قاضی رفتن اتهام پراکنان»، در اظهاراتی تلخ، از اینکه در زندگی روزمره خود هم دچار مشکل شده است سخن گفت.

طوسی با بیان اینکه “دشمنی دیرینه دارند؛ شکایتی هم دارند.. خوب بود من هم صحبتی می کردم…” اضافه کرد: «در ایران حیثیتی برایم نمانده است. البته آبرو و عزت دست خداست، اما من الان می خواهم بروم سر کوچه نان بخرم، اذیت می شوم.»
وی همچنین در این مصاحبه کوتاه از تنظیم لایحه حقوقی علیه اتهام پراکنان خبر داد

مطلب پیشنهادی

تاریخ انتخابات 96 ریاست جمهوری

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۱۳۹۶

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ تاریخ انتخابات ۹۶