خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ ورزشی / ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵ + ترکیب پرسپولیس
ساعت بازی پرسپولیس و سیاه

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵ + ترکیب پرسپولیس

ساعت بازی پرسپولیس

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵

از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم های پرسپولیس تهران و سیاه جامگان ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه بعد از ظهر جمعه ۳ دی ۹۵ به مصاف هم می روند.
پرسپولیس در صدر جدول و سیاه جامگان در سیزدهم جدول قرار دارند. پرسپولیس بازی قبل با یک گل از ذوب اهن شکست خورد و سیاه جامگان تیم ماشین سازی را شکست بده

ترکیب پرسپولیس احتمالا

علیرضا بیرانوند با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در لیست این تیم حاضر شده و مشکلی برای همراهی تیمش در دیدار پایانی نیم فصل اول نخواهد داشت و به نظر می رسد انتخاب اول سرمربی پرسپولیس در درون دروازه نیز این گلر ملی پوش باشد.

در خط دفاعی سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه و محمد انصاری انجام وظیفه خواهند کرد و کامیابی نیا نیز در پست هافبک دفاعی سرخپوشان حضور خواهد داشت.

دیگر بازیکنان خط میانی پرسپولیس را احتمالا فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محسن مسلمان تشکیل دهند و در خط حمله نیز علی علیپور و مهدی طارمی برای پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه و محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، علی علیپور و مهدی طارمی

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان

 

مطلب پیشنهادی

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم 9 دی 95 امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز | فیلم بازی پرسپولیس و صبای قم

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم