خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم فصل دوم
زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم فصل دوم

زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم فصل دوم

زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم فصل دوم

زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم فصل دوم

زمان پخش مسابقه خانه ما

 مسابقه خانه ما مستند بسیار زیبا از شبکه نسیم است فصل دوم این مسابقه در شهر اصفهان با شرکت سه خانواده اغاز شده است.در این مقاله از سایت جذاب زمان پخش مسابقه خانه ما از شبکه نسیم منتشر می کند.

ساعت پخش مسابقه خانه ما

مسابقه خانه ما از  هر جمعه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت ۱:۳۰ بامداد و باز پخش دوم مسابقه از ساعت ۹:۵۵ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۶:۰۰ بعداز ظهر از شبکه نسیم پخش می گردد.

فصل دوم مسابقه خانه ما در اصفهان

شهر اصفهان میزبان فصل دوم مسابقه خانه ما است. در این مسابقه سه خانواده تلاش می‌کنند در مدت یک ماه با مدیریت هزینه‌ های زندگی و مصرف درست فقط با پانصد هزار تومان زندگی کنند.آنها باید در این مدت شیوه مصرف خود را تغییر دهند و به سبک زندگی مطلوب نزدیک شوند.در هر قسمت از این مجموعه ده قسمتی، ماموریت ویژه ای به خانواده ها محول می‌ شود.

یک ماه زمان برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده و ابتدا آنها که مشکل اضافه وزن دارند، زیر نظر پزشک، برنامه خاصی دریافت می کنند تا بتوانند بعد از ۳۰ روز صرفه جویی در خوراک و اهتمام به ورزش، این مشکل خود را برطرف کنند.

تمام مواد غذایی موجود در یخچال و فریزرهای این خانواده ها، پول نقد و کارت های اعتباری آنها نیز جمع آوری می شود،تا با استفاده از مبلغی که در اختیارشان قرار گرفته، برای تهیه مواد مورد نیاز اقدام کنند؛ آنچه به آنها داده می شود یک کارت بانکی است که ۵۰۰ هزار تومان اعتبار دارد و هزینه یک ماه زندگی این خانواده هاست.

حالا هر یک از آنها روی کاغذ برنده ۵۰ میلیون تومان پول نقد یعنی ۱۰۰ برابر این اعتبار هستند، اما در نهایت تنها یک خانواده جایزه را به دست می آورد، یعنی یکصد برابر موجودی نهایی در این کارت

تکرار و زمان پخش مسابقه خانه ما

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو