خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / مهران مدیری و دورهمی
مهران مدیری و دورهمی
مهران مدیری و دورهمی

مهران مدیری و دورهمی

شبکه ی پرمخاطب نسیم با قرار دادن برنامه های مانند خندوانه با اجرای رامبد جوان و دورهمی موجب شده است که این روز های تعداد بیشتری از افراد به سمت شبکه های ایرانی سوق داده شوند و ببنندگان بیشتری با برنامه های متنوع خود مجذوب خود کنند. مهران مدیری و دورهمی هم این روزها میهمان خانه های مردم هستند تا بتوانند کمی آنها را بخندانند که البته در این راه بسیار هم موفق بوده اند. در این بخش از اخبار فیلم و سریال همراه ما باشید تا بیشتر با برنامه دورهمی مهران مدیری آشنا شویم.

خندوانه
خندوانه

مجموعه تلویزیونی دورهمی در پاییز دوسال پیش شروع به کار کرد و با شروع ساختن دكور وارد به مرحله پیش تولید وارد شد. این مجموعه ساختاری بسیار متفاوت یا کارهای اخیر مهران مدیری دارد و تولید آن درگرگونی جدیدی را در رسانه ملی به وجود آورد.

ساختار دکور دورهمی بسیار بزرگ و شکیل است كه در هر نمایش تلوزیونی ٣٠٠ نفر از مخاطبان كه در طول یك فراخوان برای دیدن این برنامه از نزدیک ثبت نام می كنند و به تماشای نمایش بازیگران می نشینند. در حقیقت مجموعه بیشتر مانند تئاتر است كه در هر قسمت مجموعه مخاطبان فراوانی را به عنوان تماشاگر به برنامه دعوت می كند.

برنامه دورهمی مهران مدیری
برنامه دورهمی مهران مدیری

مهران مدیری در اوایل یکی از برنامه های بسیار پر بیننده خود موضوع را با تعریف از اعتماد به نفس و تاثیر چهره و زیبایی شروع کرد. مریم کاویانی در باقی برنامه وارد صحنه شد و در خصوص سادگی و آرامش خود در برنامه صحبت کرد. او از شغل پرستاری خود گفت  و سوی گرفتن به سمت بازیگری را یک شگفتی در زندگی‌اش می دانست. او در این برنامه خود که دو شب پیش پخش شد، در مورد بازیگری خود در این سال‌ها گفت: مردم با ژانرهای جدی که بازی کرده‌ام، رابطه ی خوبی برقرار کردند؛ ولی خودم به شکل زیادی کار طنز را دوست دارم و خیلی دلتنگ کار در نقش طنز می باشم.

مهران مدیری در این برنامه در مورد تاریخ هم صحبت کرد؛ او در ابتدای برنامه از چند نفر از تماشاگران خواست تا به روی استیج بیایند و از آن ها سوالاتی در مورد تاریخ پرسید و پس از آن خودش با بعضی از شخصیت های تاریخی مزاح کرد.

مریم کاویانی در خندوانه
مریم کاویانی در خندوانه

مدیری همچنین در این برنامه پس از اینکه از تدریس تاریخ در کشور انتقاد کرد استند آپ کمدی خود را شروع کرد. او گفت: ما تعداد همسران یک پادشاه را دقیق می دانیم اما از کارهای او خبری نداریم. مدیری در ادامه با بیان اینکه به طور تقریبی یک سوم از مردم ایران بازیگر هستند، به حضور هنرمندها در سریال‌هایی با مبنای تاریخ اشاره کرد و گفت: زمانی که نسل امروز مجموعه‌های تاریخی را می بینند، هیچ ارتباطی با ادبیات سنگین فیلم‌نامه برقرار نمی‌کنند.

در ادامه سیامک عباسی به عنوان مهمان وارد برنامه شد. سیامک عباسی در برنامه «دورهمی» درباره ی این که کار کدام همکارش را گوش می‌دهد گفت: کار هیچ کدام، به دلیل اینکه با سلیقه ی من یکسان نیست و علاقه ای به گوش دادن به کار دیگر خواننده های پاپ ندارم. او در در ادامه برنامه دهم ر مورد زندگی شخصی خود گفت و در مورد مشکلاتی که بخاطر نبودن عکس و تصویر برایش به وجود آمده بود گفت: خیلی وقت‌ها مردم به من پیام می‌دادند که ممنون که به مهمانی ما آمدید و و در مهمانی ما خواندید. یک بار یکی از پیام ها را بررسی کردم و گفتم که هیچ وقت من در مهمانی‌ها نمی‌خوانم! باور نمی کرد و اصرار داشت که من در مهمانی‌ او بوده‌ام.

مطلب پیشنهادی

زمان پخش برنامه سه ستاره

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد زمان پخش …