خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / ملیسا مهربان در معمای شاه چه نقشی داشت | بیوگرافی ملیسا مهربان
ملیسا مهربان در معمای شاه چه نقشی داشت

ملیسا مهربان در معمای شاه چه نقشی داشت | بیوگرافی ملیسا مهربان

ملیسا مهربان در معمای شاه

عکس ملیسا مهربان در معمای شاه

ملیسا مهربان در معمای شاه چه نقشی داشت

نقش ملیسا مهربان در معمای شاه

ملیسا مهربان بازیگر شبکه جم متولد دی ماه ۱۳۶۵ در کشور دانمارک، او بازیگر و فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه کپنهاگ در دانمارک است، پدرش ایرانی و مادرش دانمارکی است، او جایزه جشنواره امی از کشور آمریکا برای بازی در سریال محافظ را دارد.ملیسا مهربان در سریال معمای شاه نقشی کوتاهی داشت.بخاطر پیوستن به شبکه جم از سریال حذف شد

پیوستن به شبکه gem

ملیسا مهربان که مدت هاست از ایران مهاجرت کرده به گروه بازیگران شبکه جم پیوست، این بازیگر که مدت ها پیش با انتشار عکس های بی حجاب خود خبر خروج از کشورش را در اینستاگرام اطلاع داده بود.
انتشار عکس های او در کنار عوامل ایرانی شبکه جم و اشاره وی به بازای در فیلم ماگنولیا و سندهت و سریال سال های عاشقی خبر پیوست وی به شبکه جم را رسانه ای کرد،
بازیگر معمای شاه در سریالی به کارگردانی مهدی مظلومی در شبکه جم در حال بازی می باشد. گفتنی است این بازیگر مدت زیادی است از کشور خارج شده است اما خبر خروج او و حضور در شبکه جم بازتاب چندانی نداشته است.مهربان هم از بازیگرانی است که با وجود بازی در فیلم‌هایی چون «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» و «شکار روباه» تصمیم گرفت ایران را به مقصد ترکیه ترک کند.
او هم در جمع بازیگران ایرانی که به شبکه جم پیوسته‌اند ظاهر شده است. بازی در «ماگنولیا» را می‌توان نخستین حضور او در مقابل دوربین خارج از کشور محسوب کرد. او در «سیندخت» هم بازی می کند. او پیش از این در فیلم سینمایی «شکار روباه» ساخته مجید جوانمرد ایفای نقش کرده و موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن را در دوازدهمین جشنواره فیلم‌های پلیسی مسکو شد.

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه