خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / نقد و بررسی فیلم jumanji 2017
نقد و بررسی فیلم jumanji 2017

نقد و بررسی فیلم jumanji 2017

فیلم سازی امریکا بسیار پیشرفته شده است و با استفاده از جلوه های ویژه ی کامپیوتری سکانس های باور نکردنی بسیاری را خلق کرده است. در سری دوم فیلم سینمایی جومانجی که خبر های بسیاری را پیرامون خود به وجود آورده است ستارگان بسیاری حضور دارند. نقد و بررسی فیلم jumanji 2017 موضوعی است که در این پست به آن میپردازیم.

نظر بخش فیلم و سریال سایت جذاب ۹۸:

نقد و بررسی فیلم jumanji 2017

طرح اصلی این ادبیات به قلم اریک سامرز نوشته شده است. سامرز این طرح خود را بر اساس ایده‌ای که از کتاب Jumanji (جومانجی) کریس ون الزبرگ گرفته، نوشته است. بعد از نوشتن طرح اولیه، فیلمنامه اصلی فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید، توسط خود اریک سامرز، کریس مک‌کنا، اسکات روزنبرگ و جف پینکنر نوشته شده است. جیک کاسدان، پسر لارنس کاسدان نویسنده افسانه‌ای آلبوم فیلم‌های Star Wars (جنگ ستارگان)، که کارگردانی این اثر را بر عهده داشته، علاوه بر کارگردانی و هدایت تیم سازنده، در بخش منشی گری هم پویه کرده و در نوشتن فیلمنامه، اعضای تیم را کمک کرده است.

در رزومه کاری و حرفه‌ای جیک کاسدان می‌توان گفت که تنها همین فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle است که می‌تواند در بین بقیه آثار خوش بدرخشد. کاسدان با اینکه رزومه نسبتا بلندی دارد اما آثار خوبی را تا به این لحظه در روزمه خود لیست نکرده است. جیک کاسدان در طول زندگی حرفه‌ای، کارگردانی چندین اثر سینمایی مانند Orange County (اورنج کانتی)، Bad Teacher (معلم بد) و فیلم Zero Effect را بر عهده داشته است. در میان آثار تلویزیونی هم می‌توان به سریال Ben and Kate (بن و کیت)، سریال New Girl (دختر جدید) و سریال Californication (کالیفرنیکیشن) اشاره کرد. علاوه براین لازم به ذکر است که تهیه‌کنندگی فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle را هم ویلیام تیتلر و مت تولمچ بر عهده داشته‌اند.

نقد و بررسی فیلم jumanji 2017

فیلم «جومانجی:به جنگل خوش آمدید»(Jumanji: Welcome to the Jungle) اصلی ایده بسیار خلاقانه ای داشت که مع الاسف با اجرای بدی همراه شده بود و در نهایت نیز اثر خوبی از آب در نیامد. «جومانجی:به جنگل خوش آمدید»(Jumanji: Welcome to the Jungle) بسیار از لغزش ها گناه ها نسخه قبلی خود را اصلاح می کند و تماشاگر را با دو ساعتی بسیار سرگرم کننده تر از فیلم اصلی مواجه می کند.

باید کارگردان این فیلم یعنی آقای «جیک کاسدان» را به دلیل اینکه توانسته تمام لحظات فیلم را با تحرک همراه کرده و از هر عاملی تاپ :صفت عالی بهره ممکن را بگیرد تحسین کرد. فیلم در لحظات اولیه خود کمی از کندی رنج می برد اما به هر حال ۱۵ دقیقه بدوی در دنیای واقعی برای نشان دادن گزارش كردن شخصیت ها به ما و جلا آن ها و نشان دادن تضادهایشان با شخصیت هایی که در ادامه فیلم خواهند داشت، نه تنها ضروری بلکه جالب نیز هست.

; جومانجی : به جنگل خوش آمدید » تمام ویژگی های یک فیلم سرگرم کننده را در حریت دارد. از شوخی های کلامی که اغلب توسط کوین هارت راه انداختن می شود گرفته تا صحنه های نبرد درجنگل با مخلوقات عجیب و غریب، می توانند دو ساعت زمان ستاره را به تاپ :صفت عالی نحو به خود مختصه دهند. اما شاید بهتر باشد که خیلی کاری به نامِ « جومانجی » نداشته باشید. فیلم اشاراتی به نسخه کلاسیک دارد اما در نهایت راه خود را جدا می کند و اثری مستقل را تشکیل می دهد.

 

مطلب پیشنهادی

زمان پخش برنامه سه ستاره

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد زمان پخش …