خانه / گردشگری / هتل ۵ ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس
هتل 5 ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس

هتل ۵ ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس

پاریس یکی از زیباترین شهرهای کشور فرانسه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این شهر درکنار دیدنی های خود دارای هتل های بسیار زیادی می باشد. هتل ناپلئون پاریس هتلی ۵ ستاره و لوکس با ۵۱ اتاق و ۵۱ سوییت مجلل است. هتلی که در قلب شهر پاریس و در بهترین جای ممکن یعنی در منطقه ی اتول و شانزه لیزه واقع شده است و تا تعدادی از بهترین جاذبه های گردشگری پاریس فقط چند قدم فاصله دارد. اتاق های هتل ناپلئون با شیک ترین و کلاسیک ترین وسایل منحصر بفرد در پاریس دکور شده اند و محیط گرم و خودمانی را برای مهمانان به وجود آورده اند. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد هتل ۵ ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل 5 ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس

اتاق های و سوییت ها همگی رو به خیابان آرام و دوست داشتنی de Friedland هستند و با وسایلی از جمله سیستم تهویه، تلویزیون صفحه تخت و مبلمان مدرن و شیک تزیین شده اند. در حمام های این اتاق ها از سنگ های شیک مرمر استفاده شده است و در همه ی آن ها وان حمام و آینه های بزرگ نما وجود دارد. هتل ناپلئون پاریس یک رستوران بسیار معروف هم به نام کافه Bivouac دارد که غذاهای بسیار لذیذی سرو می کند، این رستوران یک تراس سرپوشیده و فواره هم دارد.

هتل 5 ستاره ی ناپلئون در شهر پاریس

این هتل در نزدیکی طاق پیروزی، خیابان شانزه لیزه و ایستگاه مترو است. لابی فوق العاده شیکی دارد و اتاق های آن به بهترین سلیقه ی ممکن دکور شده اند. تراس زیبایی دارد که رو به جاذبه ی جهانی طاق پیروزی است. غذای رستوران آن بسیار با کیفیت است به طوری که امکان ندارد سراغ رستوران های بیرون بروید.

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر …