خانه / فرهنگ و هنر / اخبار داغ هنرمندان / بیوگرافی نیما طباطبایی کارگردان |علت مرگ نیما طباطبایی
بیوگرافی نیما طباطبایی کارگردان

بیوگرافی نیما طباطبایی کارگردان |علت مرگ نیما طباطبایی

بیوگرافی نیما طباطبایی

نیما طباطبایی کیست

بیوگرافی نیما طباطبایی کارگردان

علت مرگ نیما طباطبایی

نیما طباطبایی، کارگردان و  مستند ساز است . مهم ترین اثر نیما طباطبایی مستند «من ناصر حجازی هستم» که  به زندگینامه ناصر حجازی اسطوره ایران و باشگاه استقلال است.نیما طباطبایی خواهرزاده رویا تیموریان پیش از این مستند «من ناصر حجازی هستم» را ساخته بود.

علت فوت نیما طباطبایی

تابستان امسال کارگردان و مستند ساز کشورمان که برای جراحی در بیمارستان بهمن بستری شده بود به دلیل نداشتن امکانات لازم به بیمارستان دیگری منتقل شد.
سوم تیرماه در بیمارستان ایرانمهر تحت جراحی مغز قرار گرفت. نیما طباطبایی به دلیل عارضه تومور مغزی اول تیرماه از بیمارستان بهمن به این بیمارستان منتقل شده بود .این کارگردان جوان امروز به دلیل عارضه تومور مغزی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.صبح امروز در بیمارستان ایرانمهر درگذشت.

تسلیت هنرمندان

هنرمندانی چون تینا پاکروان و گلاره عباسی خبر درگذشت این هنرمند جوان را همراه با پیام های تسلیت خود در اینستاگرام منتشر کرده اند.تینا پاکروان در این باره نوشت:«نیما طباطبایی کارگردان جوان و مهربان هم رفت .از روزی که خبر مریضیت رو شنیدم از امروز می ترسیدم.زود بود پسر خیلی زود. تسلیت به خانم رویا تیموریان نازنین و درنا و دنیای عزیز و همه دوستانش.»

بیوگرافی نیما طباطبایی کارگردان من ناصر حجازی

مطلب پیشنهادی

فوت افشین یداللهی

فوت افشین یداللهی به علت تصادف ۲۴ اسفند ۹۵ | افشین یداللهی متولد چه سالی است

فوت افشین یدالهی به علت تصادف ۲۴ اسفند ۹۵ | افشین یداللهی متولد چه سالی …