خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ ورزشی / خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز | فیلم بازی پرسپولیس و صبای قم
خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم 9 دی 95 امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز | فیلم بازی پرسپولیس و صبای قم

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم 9 دی 95 امروز

خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم

از هفته ۱۹ لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم پرسپولیس تهران و صبای قم ۹ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۶:۵۰به مصاف یک دیگر خواهند رفت.تیم پرسپولیس با ۴۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و با توجه با تساوی تراکتور سازی در مقابل ماشین سازی این فرصت داره که اختلاف امتیازات را با تراکتور به شش امتیاز افزایش بدهد و تیم صبا هم با ۱۵ امتیاز در رده پانزدهم قرار داردشرایط خوبی در جدول ندارد.

محرومان پرسپولیس با صبا

سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی، سه بازیکن پرسپولیس در جریان بازی برابر گسترش فولاد به دلیل دریافت کارت زرد دیدار مقابل صبا را از دست دادند.

جلال حسینی دقیقه۶۴، طارمی در دقیقه ۸۹ و احمدزاده در دقیقه ۹۰ از داور کارت زرد گرفتند.محمد انصاری، بیرانوند و کمال‌ کامیابی‌نیا، دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که اگر در بازی مقابل صبا کارت بگیرند، دیدار مقابل تراکتورسازی را از دست خواهند داد.

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، الکسی پل یانسکی، حسین ماهینی، صادق محرمی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، علی علیپور و وحید امیری.

ترکیب صبای قم

دانلود فیلم و خلاصه بازی پرسپولیس و صبای  ۹ بهمن ۹۵

مطلب پیشنهادی

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه

ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵ + ترکیب پرسپولیس

ساعت بازی پرسپولیس ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان ۳ دی ۹۵