خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ / عکس همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی در تهران
عکس همسر رعنا رحیم پور در تهران

عکس همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی در تهران

عکس همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی در تهران

 همسر رعنا رحیم پور مجری بی بی سی

عکس همسر رعنا رحیم مجری پور بی بی سی در تهران

عکس همسر رعنا رحیم پور

رعنا رحیم پور کیست: مجری و کارمند بخش فارسی تلویزیون بی بی سی انگلیس است که سال گذشته مسئله ممانعت از ورود وی به خاک آمریکا به دلیل تصویب محدودیت های خاص برای اتباع ایرانی بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت، علی رغم اعلام خبر ازدواج خود، تاکنون به دلایلی نامعلوم از افشای هویت همسرش خودداری می کرد!

بی بی سی فارسی همواره مروج ازدواج سفید در بین جوانان بوده و بی قید و بندی در زندگی را آموزش داده است، رعنا رحیم پور مصداق بارز آن است که تصاویر متعددی از وی با مردان مختلفی در اینترنت و شبکه های مجازی منتشر شده است. رحیم پور، خود را در این تصاویر در حال «رفیق بازی» عنوان کرده است.

اما به تازگی اسنادی به دست آمده که علت امتناع وی از معرفی “همسرش” مشخص می شود!

در ماه های اخیر اخبار متعددی از حضور فعالان اقتصادی خارجی به بهانه انعقاد قراردادهای تجاری با شرکت های داخلی در رسانه ها منتشر می گردد اما حضور برخی افراد در قالب این هیأت های تجاری در داخل کشور و حضور در مراکزی غیر مرتبط با حوزه فعالیت آنها، نشان می دهد برنامه هایی در پشت پرده این رفت و آمدها وجود دارد و مسائل اقتصادی و سرمایه گذاری تنها پوششی برای آنها است.

یکی از این شرکت هایی که در ماه های اخیر به شدت در تلاش برای آموزش جذب سرمایه و خدمات مشاوره ای به شرکت های بازرگانی است، شرکت فِدِلِتی اینترنشنال (FIDELITY INTERNATIONAL)است.

در دو سال اخیر مدیر بخش خاورمیانه این شرکت بارها به ایران سفر کرده و در جلسات متعددی که از سوی برخی افراد مرتبط با خارج از کشور هماهنگ شده، حضور پیدا کرده است.

عکس همسر رعنا رحیم مجری پور بی بی سی در تهران

اکنون با توجه به افشای این مسأله، نیاز است مسئولان به این پرسش ها پاسخ دهند:

۱_ با توجه به تشدید تلاش غرب و عوامل آن برای نفوذ در ایران، چه کسانی اقدام به دعوت از این افراد به داخل از کشور کرده اند؟

۲_ کوتاهی کدام نهاد یا سازمانی موجب شده است تا جاسوسان و عوامل سرویس های امنیتی غربی به این آسانی وارد کشور شوند؟

۳_ اهداف اصلی سفرهای متعدد این فرد به ایران چه بوده است؟

۴_ دلیل علاقه مندی وی به حضور در محافلی مانند مهمانی های هنرمندان و… چیست و آیا این ارتباط گیری با آنها در جهت جذب بازیگران ایرانی و کشاندن آنها به مسیری بر خلاف منافع ملی بوده است؟

۵_ با توجه به ضربه خوردن شبکه نفوذ بی بی سی فارسی در کشور (آبان ماه سال ۹۴) و دستگیری برخی عوامل ضد انقلاب در رسانه های داخلی، آیا در پشت پرده ارتباط گیری همسر مجری شبکه دولتی انگلیس با برخی محافل داخلی، برنامه ای در جهت احیای ساختار منهدم این شبکه در حال پیاده شدن است؟

در گزارش های بعدی جزئیات جدیدی از سوابق و فعالیت های همسر مجری بی بی سی فارسی در داخل کشور منتشر خواهد شد.

عکس همسر رعنا رحیم پوردرکنار الناز شاکردوست و بهنوش بختیاری

عکس همسر رعنا رحیم پور در کنار الناز شاکردوست و بهنوش بختیاری

مطلب پیشنهادی

تاریخ انتخابات 96 ریاست جمهوری

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۱۳۹۶

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ تاریخ انتخابات ۹۶