خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / سقوط هواپیما در مهرآباد ۱۱دی ۹۵ | اتش گرفتن هواپیما مهرآباد
سقوط هواپیما در مهرآباد

سقوط هواپیما در مهرآباد ۱۱دی ۹۵ | اتش گرفتن هواپیما مهرآباد

سقوط هواپیما در مهرآباد تهران امروز

اخرین خبر از سقوط هواپیما در مهرآباد

ساعتی قبل خبرهای از آتش گرفتن و  سقوط یک هواپیما در باند فرودگاه مهرآباد تهران منتشر شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد این هواپیما بوئینگ MD88 شرکت هواپیمایی تابان بوده که قصد خروج از باند مهرآباد به مقصد شیراز را داشته است.

علت سقوط هواپیما در مهرآباد

این هواپیما در لحظه بلند شدن از باند یکی از موتورهای خود را از دست می‌دهد که این مسئله باعث بر هم خوردن شرایط پرواز شده و خلبان را مجبور به بازگشت به باند می‌کند.

ساکنان اطراف فرودگاه مهرآباد از شنیدن صدای انفجار مهیب به دلیل این سانحه خبر می‌دهند.مسافران این هواپیما سالم هستند و تمام آن‌ها در شرایط ایمن به زمین نشستند.

مصدومان سقوط هواپیما در مهرآباد

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسن هاشمی در بازدید از مصدومان حادثه سانحه هوایی اظهار داشت: به خانواده‌های از دست رفتگان تسلیت می‌گوییم و امیدواریم خداوند به آنها صبر دهد.

وی افزود: ان‌‌شاءالله دیگر این حوادث پیش نیاید فکر می‌کنم کلام یکی از مصدومان (آثار تحریم‌ها بر وقوع حوادث) بیانگر این است همه می‌دانند منشأ‌ این حوادث چه است.

هاشمی ادامه داد: مراقبت‌های لازم باید انجام شود امیدواریم آنهایی که حالشان خوب نیست تحت اقدامات درمانی لازم قرار بگیرند این اقدامات جزو اقدامات اولیه است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: معمولاً بعد از این حوادث اتفاقات شدیدتری می‌افتد که از چشم همکاران پزشک مخفی می‌ماند. اطمینان دارم که تیم پزشکی متبحر هستند و کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه اقدامی برای بیمارستان سوانح و سوختگی در نظر دارید، گفت: در حال حاضر حال و حوصله توجه به این مسائل نیست اما به آنها قول داده‌ام در اولین فرصت به مشکلات موجود رسیدگی کنم.

سقوط هواپیما در مهرآباد

مطلب پیشنهادی

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو