خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ / نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو | صحبت عادل فردوسی پور درباره حادثه پلاسکو
نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو

نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو | صحبت عادل فردوسی پور درباره حادثه پلاسکو

نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو

نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو

صحبت و نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو

عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ دوشنبه ۴ بهمن درباره حادثه تلخ پلاسکو صحبت و اظهار نظر کرده که هر جاى دنیا این اتفاق ⁧پلاسکو ⁩رخ داده بود خیلی ها استعفا می دادند یا اخراج می شدند و  در پی این صحبت ها باعث فردوسی پور واکنش مدیران صدا و سیما شد. مجری برنامه ۹۰ به دلیل صحبت های غیر حرفه‌ای و غیر تخصصی‌ درمورد حادثه پلاسکو تذکر گرفت.

صحبت های محمدرضا عرب‌سرخی درباره فردوسی پور

«محمدرضا عرب‌سرخی» : در پی اظهارات اخیر عادل فردوسی‌پور درباره ماجرای پلاسکو و ورود غیر حرفه‌ای و غیر تخصصی‌ ایشان، هم آقای پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما و هم عادل فردوسی‌پور تذکر دریافت کردند.

وی ادامه داد: کار آقای فردوسی‌پور کارشناسی نبود و طی گفت‌وگویی که با وی هم داشتیم اشاره کردیم که وظیفه‌ای در این حوزه ندارد. این مجری اگر به موضوعات مربوط به حوزه فوتبال می‌پرداخت قطعا اوضاع خیلی بهتر از الان بود.

این فعال حوزه سینما، تلویزیون و رسانه تصریح کرد: فردوسی‌پور اشتباهات خود را پذیرفته است. این فرد در موارد مختلف برنامه را به حاشیه کشانده و به موارد غیر‌ورزشی پرداخته است.حتی کار به جایی رسیده که وکلایی به عنوان مدعی العموم خواسته‌اند به‌خاطر این رفتار غیر‌حرفه‌ای از ایشان شکایت کنند و پیگیر هستند که این پرونده به نتیجه برسد.

نظر فردوسی پور در مورد پلاسکو چه بود

مطلب پیشنهادی

تاریخ انتخابات 96 ریاست جمهوری

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۱۳۹۶

تاریخ انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری و اسامی کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ تاریخ انتخابات ۹۶