خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد
زمان پخش برنامه سه ستاره

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد

زمان پخش برنامه سه ستارهزمان پخش برنامه سه ستاره

برنامه سه ستاره احسان علیخانی که  اسفند ماه سال ۱۳۹۴ روی آنتن شبکه سه سیما رفت و به بررسی بهترین اثار تلویزیون در سال گذشته از نگاه مردم می پردازد.در این مطلب از سایت جذاب ۹۸ زمان پخش برنامه سه ستاره در سال ۹۵ را مشاهده میکنید.

ساعت بخش برنامه سه ستاره

سه ستاره با اجرای احسان علیخانی از روز شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ روی آنتن شبکه سه سیما شروع میشود.سه ستاره ۹۶ از ۱۴ اسفند هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت هفت شب از شبکه سه پخش می شود.ضمن اینکه دو روز ساعت پخش برنامه، به دلیل بازی‌های فوتبال تغییر می‌کند.
تا کنون ساعتی برای تکرار این برنامه اعلام نشده است.

بهترین های سه ستاره سال ۹۴

محمد حسین میثاقیان، میرسعید معروف، عادل فردوسی‌پور، احسان خواجه امیری، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری و برنامه‌های خندوانه، محله گل و بلبل، سمت خدا و پایتخت برگزیدگان بخش‌های مختلف برنامه «سه ستاره ۹۵» بودند.

بیوگرافی آرش ظلی پور مجری برنامه سه ستاره

آرش ظلی پور متولد ۱۳۵۸ در تهران، مجری و خبرنگار است.فارغ التحصیل لیسانس رشته مکانیک سیالات است، می گوید در تمام طول عمر عشق به فوتبال داشته است به شدت پرسپولیسی است او یار احسان علیخانی از ماه عسل تا سه ستاره می باشد.

زمانی که سردبیر روزنامه البرز بود ، یه شب که همراه برادرش احسان که در سینما فعال است در راه برگشت به سمت خانه بود متوجه زنگ زدن جهانگیر الماسی می شود، او سپس برای تبریک گفتن به وی جهت برعهده گرفتن اجرای برنامه ورزش از نگاه دو با او حرف می زد در همین حین پیشنهاد اجرا از طرف جهانگیر الماسی به وی داده می شوداو در سال ۱۳۸۵ با تجربه خبرنگاری خود وارد قاب تلویزیون شد.

زمان پخش برنامه سه ستاره احسان علیخانی از شبکه سه ساعت تکرار مجدد

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو