خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / تاریخ تولد رضا روحانی | بیوگرافی کامل رضا روحانی
تاریخ تولد رضا روحانی

تاریخ تولد رضا روحانی | بیوگرافی کامل رضا روحانی

تاریخ تولد رضا روحانی داور برنامه استیج

تاریخ تولد رضا روحانی
بیوگرافی و تاریخ تولد رضا روحانی

 رضا روحانی اهنگساز و نوازنده و همچنین داور برنامه استیج است رضا روحانی از خانواده هنرمند است او فرزند انوشیروان روحانی و برادرزاده شهرداد روحانی ست.دراین بخش از سایت جذاب ۹۸ بیوگرافی و تاریخ تولد رضا روحانی را مشاهده می فرمایید.

بیوگرافی رضا روحانی

تاریخ تولد رضا روحانی ۹ ابان سال ۱۳۵۶ در شهر رشت است روحانی اهنگ ساز و نوازنده است پدر او انوشیروان روحانی  آهنگساز و نوازندهٔ ارگ و پیانو ایران است. او در مدرسه تئاتر هانوفر و کالج موسیقی برکلی تحصیل کرده است.رضا روحانی پیش از این آلبوم هایی در ایران منتشر کرده است که یکی از کارهای او آلبومی به نام «بذر ماه» است که در آلمان ضبط شده بود و پس از آن آلبومی به نام «کولی ها» منتشر کرد که در تهران هم آن را روی صحنه برده است

مصاحبه قبل از رفتن از ایران

آخرین گفتگوی رضا روحانی در ایران با خبرگزاری مهر بود که در این مصاحبه گفته: «من وقتی صفحات آخر روزنامه همشهری را مطالعه می کنم خوشحال می شوم که می بینم خیل زیادی از دوستداران موسیقی پاپ از کنسرت های متعدد خوانندگان پاپ حمایت کرده و برای خرید بلیت این کنسرت ها استقبال زیادی می کنند. ضمن اینکه بر این عقیده ام که هر نوع موسیقی، مخاطب خاص خود را دارد که به طور طبیعی موسیقی بی کلام نیز در این حوزه جای خود را دارد.

تاریخ تولد رضا روحانی اهنگساز

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه