خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / ثبت نام رنو ساندرو استپ وی یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵
ثبت نام رنو ساندرو استپ وي

ثبت نام رنو ساندرو استپ وی یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵

ثبت نام رنو ساندرو استپ وی یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵

ثبت نام رنو ساندرو استپ وي
قیمت و ثبت نام رنو ساندرو استپ وي

دراین مطلب از سایت جذاب ۹۸ می خواهیم قیمت و ثبت نام رنو ساندرو استپ وي و همچنین به مشخصات فنی ماشین رنو ساندرو استپ وي بپردزیم.رنو ساندرو استپ وی طرفداران بسیاری در ایران دارد و بنا به گفته‌ی معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا این خودرو از هفته‌ی آینده روز یکشنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۹۵ ثبت نام در دسترس خواهد بود.

قیمت و زمان ثبت نام ساندرو استپ‌وی 

ساندرو استپ‌وی در مدل اتوماتیک و در مدل دستی فقط به صورت پیش‌فروش به مشتریان محترم عرضه خواهد شد. این خودرو با رنگ های مختلف با قیمت ۴۶٫۵ میلیون در مدل دنده ای و مدل اتوماتیک آن با قیمت ۵۲٫۵۵۰ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد و زمان ثبت نام رنو ساندرو استپ ۲۴ بهمن ۹۵ است

مشخصات فنی رنو ساندرو استپ وي

رنو ساندرو از نظر بادی استایل جزو خودروهای هاچ بک قرار می گیرد و از نظر کلاسی جزو سوپر مینی ها به حساب می آید.تا کنون شاهد تولید و عرضه ساندرو هاچ بک بودیم اما چند وقتی است که رنو ساندرو استپ وی با پلاک آزمایشی در شهر دیده شده و این طور که خبر می رسد به زودی باید شاهد رونمایی از این محصول باشیم.

ساندرو استپ وی، از یک هاچ بک سوپرمینی به یک کراس اوور کوچک سایز مبدل شده است. این خودرو جدید به عنوان یک کراس اوور تغییراتی از لحاظ ابعاد نسبت به مدل هاچ بک خود داشته است، ساندرو استپ وی ۴ میلی متر افزایش طول و ۱سانتی متر عریض تر شده و با توجه به کراس اوور بودنش ۱سانتی متر مرتفع شده و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب ۴۰۲۴ ،۱۷۵۳ و ۱۵۴۴ میلی متر است.

ساندرو استپ وی از پیشرانه K4M با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی به همراه ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودروی کراس اوور, با ۱۰۵ اسب بخار توان و خروجی در ۵۷۵۰ دور در دقیقه, دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ می باشد.

ثبت نام رنو ساندرو استپ وی یکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵

 

مطلب پیشنهادی

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت 1396

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶ | هزینه تمدید پاسپورت ۹۶

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶+ راهنماى دريافت و تمديد گذرنامه مدارک لازم برای تمدید …