معماری
خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

تمام خبرهای از تعطیلی مدارس در این پست قرار داده می شود

تعطیلی مدارس تهران ۲۰دی ۹۵

به علت الودگی هوای شهر تهران جلسه ای در کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل شدو مهدهای کودک،پیش دبستانی و دبستان های استان تهران به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه فردا – دوشنبه- تعطیل است.در همین خصوص مقرر شد فروش روزانه مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک متوقف شود.
همچنین در روز دوشنبه طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد به اجرا در آمده و زمان اجرای این طرح تا ساعت ۱۹ است.تمامی معادن شن و ماسه تهران نیز تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت نخواهند داشت.
با وجود تعطیلی مدارس و همچنین اعمال ممنوعیت های سختگیرانه تردد در بخش بزرگی از شهر، اما هوای پایتخت در آستانه وضعیت قرمز قرار گرفته است. میانگین کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته روی عدد ۱۴۰ واقع شده؛ ۱۰ واحد فاصله با قرمز و هشدار است.
با این حال میانگین هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز روی عدد ۱۴۰ ایستاده است که البته طبق تعریف، ناسالم برای گروه‌های حساس است،‌اما درواقع تنها ۱۰ واحد با ناسالم برای همه گروه‌ها و وضعیت قرمز فاصله دارد.

احتمال تعطیلی به علت اتش سوزی ساختمان پلاسکو

به گزارش ، مسعود ثقفی، رییس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران گفت: در محدوده ساختمان پلاسکو مدرسه‌ای وجود ندارد و تنها یک دبیرستان با کمی فاصله از پلاسکو وجود دارد که خوشبختانه به علت بعد مسافت آسیبی ندیده است.

ثقفی ادامه داد: اگر محدودیتی در تردد ایجاد شود این احتمال وجود دارد که ما خودمان درباره تعطیلی مدرسه با هماهنگی منطقه و مدیریت مدرسه تصمیم گیری کنیم اما فعلا در خصوص تعطیلی مدارس اطراف ساختمان پلاسکو تصمیمی گرفته نشده است.

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران

درباره ی jazab98.ir

همچنین ببینید

تعطیلی سه شنبه 21 دی

تعطیلی سه شنبه ۲۱ دی, آیا روز سه شنبه تعطیل رسمی است

تعطیلی سه شنبه ۲۱ دی, آیا روز سه شنبه تعطیل رسمی است تعطیلی سه شنبه …