خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اطلاع رسانی / آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید
آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران

آخرین اخبار از تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران روزهای آینده را اینجا ببینید

تمام خبرهای از تعطیلی مدارس در این پست قرار داده می شود

تعطیلی مدارس تهران ۲۰دی ۹۵

به علت الودگی هوای شهر تهران جلسه ای در کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل شدو مهدهای کودک،پیش دبستانی و دبستان های استان تهران به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه فردا – دوشنبه- تعطیل است.در همین خصوص مقرر شد فروش روزانه مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک متوقف شود.
همچنین در روز دوشنبه طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد به اجرا در آمده و زمان اجرای این طرح تا ساعت ۱۹ است.تمامی معادن شن و ماسه تهران نیز تا اطلاع ثانوی اجازه فعالیت نخواهند داشت.
با وجود تعطیلی مدارس و همچنین اعمال ممنوعیت های سختگیرانه تردد در بخش بزرگی از شهر، اما هوای پایتخت در آستانه وضعیت قرمز قرار گرفته است. میانگین کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته روی عدد ۱۴۰ واقع شده؛ ۱۰ واحد فاصله با قرمز و هشدار است.
با این حال میانگین هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز روی عدد ۱۴۰ ایستاده است که البته طبق تعریف، ناسالم برای گروه‌های حساس است،‌اما درواقع تنها ۱۰ واحد با ناسالم برای همه گروه‌ها و وضعیت قرمز فاصله دارد.

وضعیت تعطیلی مدارس استان کرمان فردا سه شنبه ۲۶ بهمن ۹۵

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمان بنا به اعلام اموزش وپرورش استان فردا همه مدارس ابتدایی شهرستان سیرجان، همچنین تمام مدارس ابتدایی شهرستان شهربابک و تمامی مدارس متوسطه مناطق جوزم، دهج، خبر و خاتون آباد شهربابک فردا تعطیل هستند.

همچنین اعلام شده به دلیل ادامه بارشها مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان بافت و مدارس ابتدایی شهرستان رابر و همه مقاطع تحصیلی روستاهای شهرستان رابر تعطیل هستند.

آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران

مطلب پیشنهادی

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت 1396

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶ | هزینه تمدید پاسپورت ۹۶

مدارک لازم برای تمدید پاسپورت ۱۳۹۶+ راهنماى دريافت و تمديد گذرنامه مدارک لازم برای تمدید …