خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / بازیگران سریال بازگشت | خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بازگشت شبکه ۳
بازیگران سریال بازگشت

بازیگران سریال بازگشت | خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بازگشت شبکه ۳

بازیگران سریال بازگشت شبکه ۳

بازیگران سریال بازگشت

داستان و اسامی بازیگران سریال بازگشت

بازگشت نام سریال جدید و سیزده قسمتی شبکه سه به کارگرانی و تهیه کنندگی حسین عامری است و با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در شبکه ۳ سما اماده شده است.

تصویر برداری این سریال در در گرگان و لوکیشن های حاشیه شهر انجام گرفته است.در این مطلب از سایت جذابت ۹۸ به خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال بازگشت می پردازد.

اسامی بازیگران سریال بازگشت

اسامی بازیگران سریال بازگشت

حسن پورشیرازی، فریبا كوثری، كاوه خداشناس، امین گلستانه، مهران رجبی، سوگل طهماسبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل‌آقا، نسرین نكیسا و …

داستان سریال بازگشت

سعید کارگردان شناخته‌شده‌ای است که بیشتر در سبک فیلم‌های مستند کار می‌کند. او پیش از این سابقه حضور در جبهه را داشته است و در دوران جنگ نامه‌ای می‌نویسد و در آن نامه اعترافی می‌کند.

حالا پس از سال‌ها این نامه پیدا شده است و با آمدن آن نامه ماجرایی‌های اتفاق می‌افتد و زندگی‌اش دستخوش تغییرات زیادی می‌شود و حالا سعید تلاش می‌کند اشتباه گذشته‌اش را به‌گونه‌ای جبران کند.

عکس های پشت صحنه سریال بازگشت

پشت صحنه بازیگران سریال بازگشت

عکس های پشت صحنه سریال بازگشت

عوامل سریال بازگشته

تهیه‌كننده و كارگردان: حسین عامری، نویسندگان: حسین عامری، رضا بهشتی، براساس طرحی از: مرجان اشرفی‌زاده، علی اصغری، برنامه‌ریز: امیر رونقی، دستیار اول كارگردان: صدرالدین صدرایی، دستیار دوم كارگردان: محمد ستوده، دستیار سوم كارگردان: مهدی كیایی، منشی صحنه: مریم طریقی‌نژاد، عكاس: نیما باستانی، مدیرتصویربرداری: ناصر كاووسی، تصویربردار: میلاد حسینی، دستیاران تصویر: مهران كاووسی، رضا رجبی، گروه فیلمبرداری: فرهاد میرزایی، حامدكاووسی، جواد دریایی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، دستیار طراح صحنه: علی جعفردوست، دستیار دوم صحنه: امیر پیوندی، دستیاران لباس: یاسمن قربانی، راحله آقاخانی، صدابردار: مجید هاشمی‌پور، دستیاران لباس: علیرضا بخشایی، جواد شعبانی، طراح گریم: حسین اردستانی و…

زمان پخش سریال بازگشت :

مجموعه بازگشت از شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۵ در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه ای همزمان با ایام دهه فجر هز شب ساعت ۲۰:۴۵ و تکرار آن روز بعد از شبکه سه پخش میگردد.

عکس بازیگران سریال بازگشت

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو